Śledź nas na lub dołącz do naszego

Firma Ledger nawiązała w ostatnim czasie współpracę z galerią NFT o nazwie Bright Moments. Dzięki temu partnerstwu możliwe będzie szerzenie wiedzy z zakresu technologii blockchain i kryptowalut.

Działania edukacyjne na temat kryptowalut

Ledger, dostawca portfeli kryptowalutowych, podjął współpracę z organizacją DAO (Decentralised Autonomous Organizations) stworzoną przez właścicieli CryptoCitizen NFT. Mowa tu o galerii NFT Bright Moments. Projekt ma na celu upowszechnianie wyjątkowych treści edukacyjnych na temat technologii blockchain oraz kryptowalut. Trafią one do masowego odbiorcy, a wsparte zostaną animowanymi filmami wideo.

Debiut Bright Moment miał miejsce w Wenecji i Kalifornii w 2021 roku. Jest to przedsięwzięcie stanowiące połączenie klubu towarzyskiego z galerią sztuki, będące jednocześnie przestrzenią, w której można odbywać fascynujące podróże NFT po niemal całym świecie. Warto dodać, że Ledger będzie jednocześnie dostawcą zimnego portfela Bright Moments w trakcie wydarzenia NFT Art Berlin, odbywającego się od 6 do 23 kwietnia.

Portfel Nano X

W NFT Art Berlin bierze udział również Ledger. Na specjalnie zorganizowanym stoisku można dowiedzieć się na temat bezpiecznego przechowywania w przestrzeni Web3. Nabywcom CryptoBerliner NFT rozdawane są zaś ekskluzywne portfele sprzętowe Ledger Nano X sygnowane marką Bright Moments.

Współpraca z WME

Ponadto Bright Moments podpisało umowę z William Morris Endeavour (WME), aby wnieść swój wkład w rozwój ekosystemu rozrywkowego. Zgodnie z założeniem, WME ma wspierać Bright Moments w dążeniach do osiągnięcia dominującej pozycji w przestrzeni Web3 oraz jako lidera wydarzeń na żywo. Klientami WME są właśnie firmy zajmujące się reprezentacją eventów oraz reprezentacją na żywo.

Zjawisko DAO i jego znaczenie

Równolegle do rozwoju Bright Moments, coraz większego znaczenia w różnych sektorach nabiera zjawisko DAO. Tego typu organizacje mogą zajmować się m.in. zbieraniem darowizn. Jako doskonały przykład, można wskazać tu chociażby UkraineDAO, która zebrała ponad 7 milionów dolarów w kryptowalucie Ethereum celem wsparcia walczącego z rosyjską inwazją kraju.

DAO znajdują zastosowanie również w sektorze komercyjnym. Tu warto wymienić na przykład FriesDAO – projekt, w ramach którego uzbierano 5,4 miliona dolarów na budowę zdecentralizowanego królestwa fast foodów.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters