Śledź nas na lub dołącz do naszego

Przestrzeń metaverse cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ostatnim czasie jej częścią stały się słynne nagrody Grammy, co było możliwe dzięki współpracy z platformą Roblox. Na użytkowników, którzy dołączyli do wirtualnego wydarzenia czekały wyjątkowe atrakcje.

Platforma Roblox

Tydzień nagród Grammy, którego sponsorem była spółka Mastercard, objął również kilka wirtualnych wydarzeń. Jednym z nich był koncert Camilo, jednego z artystów nominowanych do nagrody, który odbył się 1 kwietnia i transmitowany był na platformie Roblox. Zrzesza ona globalną społeczność programistów, tworzących fascynujące doświadczenia 3D.

Tydzień Grammy zorganizowany na Robloxie dostarczył użytkownikom okazji do zwiedzania Las Vegas Strip, nabywania wyjątkowych gadżetów związanych z muzykiem Camilo oraz nagrodami Grammy, a także do stąpania po czerwonym dywanie i robienia sobie na nim zdjęć z przyjaciółmi. To jeszcze nie wszystko, bowiem odwiedzający metaverse mogli latać po Las Vegas własnym samolotem oraz zbierać i wygrywać różne ciekawe nagrody.

Wydarzenie muzyczne z długą tradycją w przestrzeni metaverse

Nagrody Grammy mogą poszczycić się sześćdziesięcioletnią tradycją. Obecnie uznaje się je za najważniejsze na świecie rozdanie nagród muzycznych. To wyjątkowe wydarzenie wkracza teraz do świata metaverse.

Wydarzenia tygodnia Grammy dostępne były w wirtualnej rzeczywistości dzięki platformie Roblox. Nowe sposoby angażowania fanów mają na celu m.in. przyciągnięcie młodszej grupy odbiorców. Wszyscy, którzy co roku śledzą rozdanie nagród Grammy, zyskali szansę, aby tegoroczne wydarzenie przeżyć w wyjątkowy, niezapomniany sposób.

Koncert Camilo w metaverse i inne atrakcje

W związku z rozdaniem nagród Grammy, na Robloxie odbyło się wiele porywających wydarzeń. Jednym z nich był koncert Camilo, a także spotkania z awatarem artysty. Jest to pierwszy latynoski piosenkarz, który wystąpił na wirtualnej platformie.

Dodatkową atrakcją tygodnia Grammy w metaverse były modowe przedmioty stworzone z pomocą nowej technologii Robloxa oraz wciągające mini-gry.

5/5 - (5 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters