Śledź nas na lub dołącz do naszego

Przestrzeń metaverse przyciąga coraz więcej znanych osobistości. Teraz do wirtualnego świata dołączyła celebrytka Paris Hilton. Wcześniej partnerstwo z platformą nawiązał jeden z największych banków na świecie.

Współpraca z The Sandbox

Paris Hilton wkroczyła do przestrzeni metaverse, nawiązując współpracę z platformą The Sandbox. Jest to nie tylko jedna z najbardziej znanych celebrytek na świecie, ale i ceniona DJ-ka, słynąca z miłości do muzyki, mody oraz zwierząt. Awatar Paris Hilton i jej wizje, zrzeszą w wirtualnym otoczeniu wyjątkową społeczność fanów.

Celebrytka przejawia również duże zainteresowanie niewymienialnymi tokenami (Non-Fungible Tokens). Sama posiada kolekcje ponad 1500 NFT. Znajduje się w niej m.in. Bored Ape Yacht Club, który gwiazda pokazała podczas występu „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Paris Hilton królową świata metaverse

Informacją o dołączeniu do wirtualnej przestrzeni, podzieliła się w mediach społecznościowych sama zainteresowana. Paris Hilton nazwała nawet siebie „królową metaverse”, obiecując swoim fanom, że zbuduje wyjątkowy „świat Paris”.

Arthur Madrid, dyrektor generalny i współzałożyciel The Sandbox zdradził, że już krótce na landzie Paris dostępne będą zupełnie nowe, grywalizowane doświadczenia.

Wirtualna przestrzeń przyciąga celebrytów i … banki

Paris Hilton nie jest pierwszą celebrytką, która dołączyła do świata metaverse. W lutym w wirtualnej przestrzeni zagościł na przykład Snoop Dogg. Jednak nie tylko przedstawiciele show-biznesu są nią zainteresowani. Do platformy Metaverse dołączył niedawno bank HSBC, będący jedną z największych, międzynarodowych instytucji świadczących usługi bankowe i finansowe. HSBC w wirtualnej przestrzeni skupia wokół siebie fanów sportu, e-sportu oraz gier.

5/5 - (5 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters