Useless Coin

Useless Coin (USELESS)

Rank #136
$0.230078
≈ 0,93 PLN
-0.07% (24h)

Wykres Cenowy

Ładowanie wykresu...

Dane Rynkowe

Market Cap
$229.87M
Wolumen 24h
$20.67M
Podaż w obiegu
999.1M
McapVol Ratio
8.99%
Zmiana 1h
-0.38%
Zmiana 24h
-0.07%
Zmiana 7d
-3.68%

Czym jest Useless Coin?

Useless Coin (USELESS) to token działający na sieci Solana. Według kapitalizacji rynkowej zajmuje obecnie miejsce #136 (dane CoinMarketCap). Notowany na CoinMarketCap od 2025 roku. Kategorie: memecoin.

Kluczowe cechy Useless Coin

  • Pozycja w rankingu: #136 na świecie
  • Kapitalizacja rynkowa: $229.87M
  • Podaż w obiegu: 999.1M USELESS
  • Wolumen 24h: $20.67M

Gdzie kupić Useless Coin?

Porównanie najlepszych giełd kryptowalut, na których kupisz USELESS. Kliknij aby założyć konto.

Gdzie najlepiej kupić USELESS?

Rekomendacja Nexus AI • Luty 2026

WYSOKA PŁYNNOŚĆ
AUDYTOWANE
SZYBKA REJESTRACJA

Kalkulator USELESS → PLN

↓
Wartość w PLN
0,93 PLN
Solana
Narzędzie AIDue Diligence
🔍

Research Useless Coin: czy warto inwestować?

Nie wiesz czy Useless Coin to dobra inwestycja? Perplexity AI przeszukuje aktualne źródła i daje odpowiedzi z cytatami — whitepaper, audyty, newsy — w jednym miejscu.

⚠️ Uwaga: Tokeny.pl nie jest doradcą inwestycyjnym. Dane mają charakter informacyjny. Inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z ryzykiem utraty kapitału.

Useless Coin (USELESS) w złotówkach: jak zmienił się kurs

OkresKurs wtedyZmiana do dziś
7 dni (29.09.2026)0,912 zł-1,9%
30 dni (06.09.2026)0,967 zł-7,5%
90 dni (08.07.2026)0,3363 zł+165,9%
1 rok (06.10.2025)0,8011 zł+11,6%

Kurs historyczny: dzienne zamknięcie w USD z bazy Tokeny.pl × kurs średni USD/PLN NBP z tego dnia. Zmiana w złotówkach zawiera też ruch dolara wobec złotego. To dane historyczne, nie prognoza.

Kurs USELESS w wybranym dniu

Dlaczego Useless Coin się rusza?

USELESS: bez istotnego ruchu w 24h (-0,1%).

  1. 05.10, 16:00wybicie ceny +1,7% w 15 min (historia cen Tokeny.pl (CoinMarketCap))
  2. 05.10, 16:15obrót 24h +10,5% w ciągu godziny (historia cen Tokeny.pl (CoinMarketCap))
  3. 05.10, 16:45gwałtowny spadek ceny -2,7% w 15 min (historia cen Tokeny.pl (CoinMarketCap))
  4. 05.10, 19:30wybicie ceny +1,6% w 15 min (historia cen Tokeny.pl (CoinMarketCap))
  5. 05.10, 20:15wybicie ceny +1,6% w 15 min (historia cen Tokeny.pl (CoinMarketCap))
  6. 06.10, 08:15gwałtowny spadek ceny -2,4% w 15 min (historia cen Tokeny.pl (CoinMarketCap))

Kolejność zdarzeń z naszej historii cen, Newsroomu i kalendarza. Zbieżność w czasie nie jest dowodem przyczyny.

Ta sama kategoria CoinMarketCap (memes), kolejność wg kapitalizacji.

Źródło: CoinMarketCap (Data Engine Tokeny.pl)· 6 min temuna żywo

Źródło: Profil: CoinMarketCap· 27 godz. temuna żywo

Dane rynkowe: Aktualizacja: 6 min temu · Data provided by CoinMarketCap.com