Śledź nas na lub dołącz do naszego

Jedna z największych firm księgowych i audytorskich Ernst & Young ogłosiła integrację swoich produktów blockchain z protokołem Polygon (MATIC), którego bazą jest Ethereum. Dzięki temu działaniu możliwa będzie redukcja opłat transakcyjnych w głównej sieci ETH.

Współpraca Ernst & Young i Polygon

Zgodnie z oficjalnym komunikatem wydanym przez Ernst & Young, produkty blockchain firmy zostały zintegrowane z protokołem Polygon (MATIC). Oznacza to, że sieć systemów Polygon oraz główna sieć testów i rozwoju Polygon są dostępne na stronie blockchain.ey.com.

Dzięki temu funkcjonalność ekosystemu stanie się bardziej przyjazna dla przedsiębiorców. W oświadczeniu firma wskazała, że z uwagi na coraz szerszy zakres stosowania technologii blockchain, rosną wolumeny transakcji oraz koszty związane z Ethereum.

Dzięki integracji z protokołem Polygon, Ernst & Young będzie w stanie zaoferować swoim klientom zwiększone wolumeny transakcji z szacowanymi kosztami i czasem rozliczenia. Dodatkowo transakcję będzie można przenieść do publicznej sieci Ethereum.

Wkład Ernst & Young w rozwój ekosystemów i otwartych systemów

Polygon wraz Ernst & Young prowadzą obecnie prace na wspólną strategią działania, która zgodnie z planem ma być skoncentrowana na technologiach prywatności dostarczających zupełnie nowych zastosowań, a jednocześnie w pełni zgodnych z przepisami.

Sandeep Nailwal, współzałożyciel Polygon podkreśla, że zaangażowanie Ernst & Young w publiczny ekosystem Ethereum oraz w otwarte standardy ma ogromne znaczenie dla opracowywania planu wspólnego działania. Dodał również, że nigdy jak dotąd żadna inna organizacja nie wniosła tak wiele w rozwój ekosystemów i otwartych systemów, co Ernst & Young.

Wspólne perspektywy

Poza integracją głównego łańcucha zobowiązań Polygon z narzędziami blockchain Ernst & Young, obie organizacje opracowują plan stworzenia prywatnych łańcuchów branżowych. Mają one dostarczyć firmom większy komfort i zakres bezpieczeństwa zamkniętego ekosystemu, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej zgodności z publiczną siecią Ethereum. Podjęta współpraca obu firm może w przyszłości nie tylko usprawnić proces przechodzenia do sieci publicznych, ale i uczynić go mniej ryzykownym.

5/5 - (1 vote)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters