Śledź nas na lub dołącz do naszego

Przestrzeń kryptograficzna z każdym rokiem coraz bardziej nabiera na znaczeniu. W ostatnim czasie doszło w tym obszarze do wdrożenia technologii rozproszonego zapisu informacji o zawieranych transakcjach do zbliżonych bądź takich samych systemów.

Jednocześnie zwiększa się poziom samodzielności i niezależności w osiąganiu innych obranych celów, co określa się mianem afiliacja.

Większe bezpieczeństwo z system afiliacyjnym na blockchainie

O technologii blockchain słyszy się w ostatnim czasie coraz częściej. Nic dziwnego, skoro znajduje ona coraz szersze zastosowanie. Kluczowe znaczenie ma w jej przypadku zdecentralizowana i zaszyfrowana baza danych, gwarantująca stałość zapisów. Blockchain wykorzystano m.in. w systemach afiliacyjnych, celem zapewnienia marketerom wypłacalności za zrealizowane zadania. Ich zapis w łańcuchach bloków powoduje, że nie ma możliwości wprowadzenia do nich jakichkolwiek zmian. W ten sposób zmniejsza się ryzyko stosowaniu nieuczciwych praktyk związanych z zarzutami niewykonania powierzonego zadania.

Jakie korzyści niesie ze sobą afiliacja oparta na technologii blockchain?

Systemy afiliacyjne oparte na blockchain oznaczają szereg korzyści. Jedną z nich zdecydowanie jest większa przejrzystość, co w obliczu przybierających na sile oszustw nabiera coraz większego znaczenia. Marketing afiliacyjny stoi na straży uczciwych działań zapewniają dostęp do modelu płatności Pay Per Click oraz możliwość przechowywania zapisu transakcji w smartkontraktach na blockchainie.

Co więcej za sprawą tejże technologii nie dochodzi do żadnych opóźnień w płatnościach, a jednocześnie zapewnia ona wysoki zakres ochrony użytkownikom DeFinance. Blockchain sprawia bowiem, że nie są oni ze sobą połączeniu, dzięki czemu są w mniejszym stopniu narażeni na ataki hackerów.

System afiliacyjny DeFinance

Giełda DeFinance zwróciła się w stronę rozwiązania, jakim jest afiliacja na blockchainie. Opracowała swój własny system o nazwie SmartChain, który ma zapewniać użytkownikom platformy generowanie pasywnego dochodu. Zyskują oni bowiem możliwość przechowywania w nim swoich aktywów. Oznacza to, że zarabiają na odsetkach bez utraty kapitału. Klienci DeFinance mogą też pomnażać swoje DEFIN coiny poprzez wykorzystanie systemu referencyjnego bądź zarobić 5% z tzw. poleceń drugiej linii.

4.9/5 - (7 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters