Śledź nas na lub dołącz do naszego

Ziyen Inc. zamierza uruchomić w najbliższym czasie swoją Security Token Offering. Firma koncentruje swoje działania na integracji technologii blockchain z tzw. Internetem rzeczy (IoT), co ma na celu redukcję kosztów, którą odczują zarówno inwestorzy, jak i konsumenci. Wszystkie te działania związane są z sektorem energetycznym, a ściślej – z sektorem naftowym.

ZiyenCoin uruchamia STO

Przedsiębiorstwo Ziyen Inc wydało oficjalny komunikat, w którym zapowiedziane zostało uruchomienie Security Token Offering (STO) na blockchainie ethereum.

W tym celu powstała nowa spółka zależna o nazwie ZiyenCoin, która ma zajmować się rozwojem technologii blockchain oraz Internetu rzeczy, co finalnie prowadzić ma do tokenizacji sektora naftowego.

Przewagą firmy jest m.in. to, że już od kilku lat współpracuje  z podmiotami z sektora energetycznego.

Do STO ZiyenCoin będą mogli przystąpić zarówno amerykańscy inwestorzy, jak i inwestorzy z innych państw, a transakcje będą mogli śledzić w specjalnej wyszukiwarce Etherscan.

Co ważne, token firmy jest w pełni zgodny z przepisami Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), co oznacza automatycznie akceptację protokołów AML i KYC.

O Ziyen Inc.

Ziyen zadebiutowała w 2016 roku, a pierwotnie przedmiotem jej działalności były oprogramowania wspierające inwestorów sektora energetycznego, a dokładniej – dostarczające im wszelkich pomocnych informacji dotyczących sektorów: naftowego, gazowego i energetycznego.

Już w kolejnym roku firma weszła w skład holdingu Ziyen Energy, do którego przynależy obecnie aż 18 amerykańskich podmiotów związanych  rynkiem naftowym.

Perspektywy

ZiyenCoin ma za zadanie zwiększyć udziały spółki w rynku poprzez takie działania jak zabezpieczenie i wspieranie rozwoju amerykańskich pól naftowych, a źródłem ich finansowania ma być uruchomione STO.

Choć Ziyen nie jest jedyną firmą celującą w sektor energetyczny, to jako jedna z niewielu bazujących na ropie, prowadzi działania związane z wdrażaniem technologii blockchain.

Dla zarządu Ziyen proces tokenizacji aktywów naftowych jest wstępem do stworzenia innowacyjnej platformy handlu energią, sprzyjającej upowszechnianiu procesu tokenizacji, przyczyniając się jednocześnie do powstania nowego ekosystemu obrotu energią opartego na blockchainie.

 

5/5 - (2 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters