Śledź nas na lub dołącz do naszego

WISeKey International Holding Ltd, ceniona firma działająca w obszarze cyberbezpieczeństwa, IoT oraz sztucznej inteligencji, ogłosiła niedawno ukończenie swojego stosu technologicznego. Jego owocem jest platforma WISe.ART dedykowana rynkom marek własnych luksusowych przedmiotów kolekcjonerskich oraz dzieł sztuki.

Współpraca z CasperLabs i Ocean Protocol

Nowy projekt firmy WISeKEY powstał z myślą o rynkach marek własnych luksusowych przedmiotów kolekcjonerskich i dzieł sztuki. Obejmuje on przechowywanie cyfrowych bliźniaków, utworzonych jako NFT w łańcuchu CasperLabs. WISeKEY zapewnia ich bezpieczną integrację z fizycznymi obiektami.

Handel NFT możliwy jest zaś dzięki technologii Ocean Protocol. Celem zagwarantowania procedury KYC, odpowiadającej za anonimowość, każda platforma działająca w obrębie WISe.ART umożliwi handel NFT za pośrednictwem tokena TrustECoin, uruchomionego przez WISeKEY.

Nowe możliwości dla luksusowych marek

Za sprawą cyfrowej oferty WISeKEY szeroka grupa podmiotów zyskała wiele nowych możliwości interakcji oraz rozwoju w bezpiecznej przestrzeni cyfrowej. W gronie tym znalazły się marki, artyści, fani, obecni i potencjalni klienci, a także dostawcy płynności inwestujący w aktywa cyfrowe.

Platforma WISeART działa w oparciu o strategię multichain, realizowaną dzięki współpracy z CasperLabs oraz Ocean Protocol – firmami z bogatym doświadczeniem, oferującymi ciekawe, innowacyjne rozwiązania. Służy ona do tworzenia, promowania oraz sprzedaży NFT stanowiących cyfrowych bliźniaków luksusowych przedmiotów kolekcjonerskich i dzieł sztuki.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

W swoim nowym projekcie WISeKey łączy NFT z rzeczywistą sztuką fizyczną bądź przedmiotami kolekcjonerskimi, uwzględnia prawa cyfrowe, a także tworzy nową wartość dla kolekcjonerów, artystów i marek w obrębie luksusowych kolekcji i rynku sztuki.

Token TrustECoin posiada wszelkie niezbędne funkcje służące zapobieganiu oszustwom oraz sprzyjające zarządzaniu prawami cyfrowymi. Natomiast procedura KYC nie tylko przeciwdziała praniu brudnych pieniędzy, ale chroni też prywatność użytkowników.

O WISeKey

WISeKey jest globalną firmą oferującą nowoczesne rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa. Wdrażane przez nią ekosystemy tożsamości cyfrowej opierają się na technolonogii blockchain, AI oraz IoT, a także poszanowaniu człowieka stanowiącego podstawę Internetu. Należące do firmy mikroprocesory zabezpieczają przetwarzanie danych w obrębie współczesnego IoE, a baza instalacyjna obejmuje ponad 1,5 mld mikrochipów w niemal każdym sektorze IoT.

5/5 - (5 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net oraz LuksusoweHotele.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters