Śledź nas na lub dołącz do naszego

ProBit Exclusive to długo wyczekiwana funkcja premium, zapowiadana przez jedną z wiodących światowych giełd kryptowalut, platformę ProBit. Właśnie dowiedzieliśmy się trochę szczegółów tego nowego rozwiązania.

ProBit Exclusive ma na celu umożliwienie kupującym nabywanie z dużymi rabatami cieszących się dużym zainteresowaniem, starannie wyselekcjonowanych tokenów, zanim jeszcze zostaną one notowane na giełdzie ProBit. Tokeny te będą dostępne na płynnym rynku, a ich kapitalizacja rynkowa będzie już ustalona.

ProBit Exclusive gwarantuje możliwość zakupu tokenów nawet wtedy, gdy popyt przewyższa podaż. Nie będzie tak, że tokeny zostaną wykupione w kilka sekund przez zaledwie kilku dużych inwestorów. Każdy inwestor korzystający z ProBit Exclusive otrzyma tokeny, na których zakup złożył zlecenie. Jeśli popyt przewyższy podaż, tokeny będą dystrybuowane proporcjonalnie według pierwotnej wielkości zamówienia.

Kilka projektów ze ścisłej czołówki rankingu kryptowalut, pod względem kapitalizacji, już dostało zielone światło do wejścia do usługi ProBit Exclusive. W kuluarach trwają spekulacje, które projekty pojawią się jako pierwsze w usłudze ProBit Exclusive.

Warunkami wstępnymi, by dostać się do ProBit Exclusive są: bycie w top 200 na stronie CoinMarketCap oraz osiąganie wysokiej płynności na największych giełdach kryptowalut.

Dodatkowe aukcje premium będą doskonałą okazją dla projektów do jeszcze większego przyspieszenia adopcji poprzez znalezienie się w portfelach kolejnych grup demograficznych. Będzie to możliwe m.in. dzięki ogromnym rabatom i atrakcyjnym cenom.

Projekty, które znajdą się w ProBit Exclusive, skorzystają z dużej płynności zapewnianej przez rynki USDT i KRW na ProBit Exchange. To otwiera im bramy dla użytkowników koreańskich, a także coraz bardziej rozwijających się rynków globalnych obejmujących Azję, Amerykę Łacińską i Europę, z ponad 30 językami.

ProBit Exclusive to kolejny krok, po ogromnym sukcesie, jaki odniosły ich platforma IEO oraz rynek handlu wtórnego. Co ciekawe, świat kryptowalut już nie raz spoglądał z zaciekawieniem na produkt ProBit, np. w czerwcu 2019 r. na ich Launchpad Premium IEO, gdy SportX potroił wartość tokena po pierwszym notowaniu.

Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy specjalistycznej na temat notowań kryptowalut na swojej platformie, giełda ProBit spodziewa się teraz podobnego sukcesu swojej platformy aukcyjnej ProBit Exclusive oferującej tokeny rynku wtórnego. Niedługo dowiemy się, jaki token pojawi się w tej usłudze premium jako pierwszy.

Podsumowując, ProBit Exclusive posiada dwie funkcje:

 • ProBit Exclusive: przedsprzedaż tokenów nienotowanych jeszcze na giełdzie ProBit – po okresie subskrypcji, tokeny te wejdą na giełdę do regularnego notowania;
 • ProBit Exclusive Lite: sprzedaż po atrakcyjnej cenie tokenów już notowanych na ProBit;

Przykładowa dystrybucja tokenów w ProBit Exclusive Lite:

Początek okresu subskrypcji: 28 września 2020, godz. 11:00 KST

Koniec okresu subskrypcji: 29 września 2020, godz. 11:00 KST

Dystrybucja tokenów: 29 września 2020, godz. 17:00 KST

Więcej informacji tutaj.

O giełdzie ProBit

Giełda ProBit to jedna z 20 najważniejszych giełd kryptowalut pod względem prawdziwego dziennego wolumenu obrotu. Przeprowadziła już ponad 200 rund IEO. Posiada obecnie ponad 800 par walutowych i kryptowalutowych stanowiąc tym samym jedną z największych platform na świecie.

Główne cechy giełdy ProBit

 • oferuje zakup i sprzedaż ponad 400 tokenów
 • posiada ponad 100 tys. członków społeczności
 • ponad 500 tys. aktywnych użytkowników w miesiącu
 • 2,5 mln odwiedzin strony w miesiącu
 • 40 mln użytkowników w aplikacjach własnych i partnerskich
 • globalnych zasięg z wielojęzycznym wsparciem i stroną w 40 językach

Dołącz do programu ProBit i wykorzystaj liczne korzyści:

 1. Zniżka w opłatach za prowizję – kup PROB, płać nim opłaty transakcyjne, by opniżyć je do 0,03%
 2. Trzymaj 100 tys. PROB, by nie płacić prowizji za handel BTC, ETH i XRP
 3. Trzymaj 100 tys. PROB, by zarabiać 4% rocznie
 4. Program partnerski: zaproś użytkowników, by założyli konto i zarabiaj 10-30% ich opłat transakcyjnych

Strona www i kanały komunikacji

ProBit Global: www.probit.com

ProBit Korea: www.probit.kr

ProBit Exchange (Indonesia) Telegram

ProBit Exchange (English) Telegram

ProBit Exchange (Korean) Telegram

ProBit Exchange (Chinese) Telegram

ProBit Exchange (Portuguese) Telegram

ProBit Exchange (Russian) Telegram

ProBit Exchange (French) Telegram

ProBit Exchange (Dutch) Telegram

ProBIt Exchange (Turkish)Telegram

ProBit Exchange (Vietnamese) Telegram

ProBit Announcements Telegram

 

4.2/5 - (30 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters