Śledź nas na lub dołącz do naszego

Twórca słynnych komiksów Marvela, Pat Lee, wchodzi na rynek Non-Fungible Tokens. Powstały edycje NFT Marvel powiązane z grą God Temple. Projekt ogłosił już rozpoczęcie sprzedaży specjalnych pakietów play-to-earn oraz otwarcie „białej listy”.

Co wiemy o God Temple?

God Temple to gra powiązana zarówno z mitycznymi postaciami bogów, jak i z kultowymi artystami z całego świata. Kluczowym bohaterem limitowanej edycji Marvel NFT jest Pat Lee, postać dobrze znana wszystkim fanom komiksów. Jego nazwisko kojarzone jest takimi wydawcami jak Marvel i DC oraz z tytułami takimi jak Superman, Batman, Iron Man, X-Men, Fantastic Four, Wolverine, Punisher czy Spider-Man.

Gra z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom bitew i osobom lubiącym obmyślać ich strategie. Aby do niej przystąpić należy posiadać bilet, który jest dostępny w formie specjalnych God Packs.

Ponadto God Temple oparta jest na formule play-to-earn. Oznacza to, że przystępujący do niej gracze mają do swojej dyspozycji natywny token platformy MIT, a także token gry SOUL. Dzięki temu będą mogli rywalizować z innymi graczami, w tym również tymi kontrolowanymi przez globalny system. Zwycięzcy mogą liczyć na nagrodę w postaci tokenów SOUL oraz Marvel, którymi będą mogli handlować na rynkach wtórnych.

Wystartowała sprzedaż NFT Marvel

Sprzedaż NTF Marvel rozpoczęła się pod koniec listopada, kiedy to automatycznie utworzona została również „biała lista”. Znalazły się na niej osoby, będące w posiadaniu co najmniej 20 000 tokenów MYTH, a przysługuje im pierwszeństwo w nabywaniu Mythical Packs, których ilość jest ograniczona.

Ponadto gracze mogą również zbierać różne postacie bogów, należące do jednej z trzech klas, a umożliwią im to tokeny MYTH. Każdy z wyżej wspomnianych pakietów obejmuje co najmniej 3 NFT greckich bogów, dzięki czemu użytkownicy mogą rozpocząć grę z postaciami takimi jak Zeus, Atena czy Hades. NFT Marvel powiązane z God Temple, będą obsługiwane przez różne platformy.

Axie Infinity jako przykład jednego z najlepszych modeli gier opartych ba technologii blockchain

Twórcy God Temple za wzór gry w modelu play-to-earn uznają Axie Infinity. Jest to cyfrowa gra, która przyciąga ponad 7000 aktywnych użytkowników miesięcznie, co stanowi absolutny rekord w tym obszarze. Jest to gra NFT oparta na Ethereum, w której token ERC 20 można wykorzystać do zarządzania, obstawiania oraz realizowania płatności. W stronę technologii blockchain zwraca się obecnie coraz więcej platform do gier.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters