Śledź nas na lub dołącz do naszego

Znana na całym świecie marka Disney wydała własną kolekcję NFT, która ukazała się pod nazwą „Golden Moments”. Aby zrealizować ten cel, korporacja nawiązała współpracę z VeVe Marketplace.

Momenty z kultowych bajek reprezentowane przez tokeny

Premiera kolekcji NFT Disneya odbyła się 12 listopada, podczas Disney Plus Day. Fani mieli wówczas szansę wygrać tokeny reprezentujące kultowe momenty z disneyowskich produkcji. Wydana kolekcja NFT obejmuje również produkcje takie jak Pixar, Marvel oraz Star Wars.

Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem platformy VeVe NFT Marketplace, która nie jest obca korporacji Disneya. Już jakiś czas temu podjęła ona bowiem współpracę z Disney-Unit Marvel, celem uruchomienia kolekcji historycznych komiksów.

Bezpłatna subskrypcja kanału Disney Plus dla nabywców kolekcji Golden Moments

W kolekcji NFT Golden Moments znalazły się złote statuetki przedstawiające najsłynniejsze momenty w dziejach Disneya. Osoby, do których trafiły tokeny wygrały również bezpłatną, trzymiesięczną subskrypcję kanału Disney Plus. Dodatkowo nabywcy cyfrowej kolekcji Ultra Rare, którą także wystawiono z okazji Disney Plus Day, otrzymali szansę na roczną subskrypcję.

Słynne komiksy w kolekcjach NFT

Rozpoczęcie współpracy VeVe Marketplace było dla korporacji Disney strategicznym posunięciem. Studio Marvel już na początku bieżącego roku nawiązało kontakt z platformą w celu rozpoczęcia współpracy. Kolekcja dedykowana fanom komiksów nabrała szczególnego znaczenia w wydarzeniach organizowanych przez markę Disney.

CD Comics uruchomiło z kolei na początku października tego roku specjalną linię przedmiotów kolekcjonerskich. Ich premiera odbyła się podczas wydarzenia DC FanDome. Została ona wydana wespół z Palm NFT Studios i spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Przedmiotem kolekcji były zaś cyfrowe okładki trudno dostępnych komiksów o bohaterach takich jak Batman, Superman, Wonder Woman.

2.2/5 - (28 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters