Śledź nas na lub dołącz do naszego

Na przestrzeni ostatnich lat rynek pracy rozwijał się wyjątkowo dynamicznie. Pojawiło sią na nim wiele nowych trendów oraz rozwiązań. Powstał również Bondex – profesjonalna sieć społecznościowa, która może stanowić konkurencję dla popularnego serwisu LinkedIn.

Nowoczesna platforma DeFi wsparciem dla rynku pracy

Wybuch pandemii COVID-19 odcisnął swoje piętno na rynku pracy, który zmuszony został poszukiwać nowych rozwiązań. Koronawirus jeszcze bardziej pogłębił przepaść między podażą a popytem, który nie zostaje do końca zaspokojony. Następstwem takiego stanu rzeczy jest duża liczba wakatów. I właśnie w tych warunkach pojawia się Bondex – zdecentralizowana, profesjonalna sieć społecznościowa nowej generacji.

Platforma Bondex postawiła sobie za cel usprawnienie procesu poszukiwania pracy oraz sprawienie, że potrzeby kandydata będą bliższe potrzebom pracodawcy. Innymi słowy jej misją jest to, aby rekrutacja przebiegała szybciej i dawała satysfakcję obu stronom. Działanie sieci oparte jest zaś na sztucznej inteligencji.

Token Bondex $BNDX

Bazując na nowoczesnych technologiach finansowych, Bondex dostarcza wielu możliwości kredytowania i gromadzenia nagród, zasilających portfel platformy. Do kredytowania wykorzystywany jest natywny token $BNDX oparty na Binance Smart Chain, który można używać z protokołem BEP20. Wykorzystuje się go m.in. w celu realizacji płatności bądź jako przedmiot pożyczki.

Co ważne, właściciele tokenów stają się automatycznie również współwłaścicielami ekosystemu. Pozyskać można je zaś na przykład zapraszając do sieci nowych członków lub polecając ją współpracownikom.

Trudno jest nie zgodzić się z tym, że Bondex to coś więcej niż zwykła platforma pośrednictwa pracy. To wyjątkowa przestrzeń DeFi, do której dostęp możliwy jest za pośrednictwem zastrzeżonej aplikacji Bondex Network.

Tokeny $BNDX do nabycia na stronie Bondex’u oraz za pośrednictwem platformy Athena Crypto Bank

Osoby zainteresowane projektem Bondex mogą nabyć tokeny $BNDX bezpośrednio na stronie internetowej platformy. Możliwe jest również skorzystanie z prywatnej przedsprzedaży za pośrednictwem Athena Crypto Bank – podmiotu zapewniającego możliwość inwestowania w projekty blockchain. Ta opcja wydaje się ciekawsza z tego względu, że Athena oferuje niższą cenę za token. Uznała bowiem projekt za innowacyjne działanie, które ma szansę wygenerować inwestorom wysoki zwrot ekonomiczny.

5/5 - (7 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net oraz LuksusoweHotele.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters