Śledź nas na lub dołącz do naszego

W przestrzeni metaverse zagościli włoscy piłkarze. W wirtualnym świecie odbyła się transmisja meczu Mediolan-Fiorentina. Bilety dostępne były w formie NFT, a projekt powstał dzięki zaangażowaniu Nemisis, ConsenSys, Lega Serie A oraz TIM.

Mecz Milan-Fiorentina w wirtualnej przestrzeni

Nemesis przygotował prawdziwą gratkę dla fanów piłki nożnej. Po pierwszy raz w przestrzeni metaverse transmitowana była rozgrywka piłkarska. Mowa o meczu ligi włoskiej Milan-Fiorentina. Zrealizowany w regionie MENA projekt stanowi owoc współpracy The Nemesis, ConsenSys, Lega Serie A i TIM.

Wspólne działania umożliwiły widzom z Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej obejrzenie meczu albo na komputerze, albo na telefonie komórkowym. W tym celu konieczne było pobranie aplikacji The Nemesis na iOS oraz Androida. Bilety na wydarzenie dostępne były w formie NFT. Kibice mogli wspierać piłkarzy za pośrednictwem awatarów, mając jednocześnie wgląd w statystyki meczowe w czasie rzeczywistym.

The Nemesis planuje kolejne wydarzenia

Zespól Nemesis stworzył wyjątkową, ekskluzywną przestrzeń w wirtualnym świecie. Zaprojektował również skórki z koszulką „Keep Racism Out”, która jest dostępna bezpłatnie. Jak przekonuje Alessandro De Grandi, dyrektor generalny The Nemesis, nowy projekt ma szczególne znaczenie zarówno dla branży sportowej, technologicznej, jak i rozrywkowej. Obszary te łączą się w przestrzeni metaverse, dostarczając użytkownikom wyjątkowych wrażeń. Teraz zapewniła je piłka nożna.

Mecz włoskiej ligi, który odbył się w metaverse The Nemesis to dopiero początek serii wydarzeń, które odbędą się w najbliższym czasie. Na użytkowników czekają kolejne atrakcje związane ze światem sportu, muzyki i filmu.

Przestrzeń Cryppo

Metaverse Nemesis obejmuje również Cryppo, wirtualną przestrzeń, która powstała z myślą o unikalnej kolekcji NFT The Cryptonomist. Obejmuje ona 2375 3D, wygenerowanych przez sztuczną inteligencję. Główną postacią jest tu Hippopotamus cryptonomus, podążający za zmianami w świecie kryptowalut i przeżywający w nim niezwykłe przygody. Gra dostępna jest za darmo po zalogowaniu.

5/5 - (6 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters