Śledź nas na lub dołącz do naszego

W ekosystemie Flow pojawiły się niedawno nowe NFT. Tym razem chodzi o kolekcję brytyjskiego wokalisty Dawida Bowie, której premiera odbyła się pod koniec stycznia. Została ona wydana przez Melos Studio i dostępna jest obecnie na natywnym rynku Starly NFT.

Uruchomiono kolekcję NFT słynnego muzyka

Premiera nowej kolekcji NFT Dawida Bowie, artysty znanego na całym świecie, stanowiła ważne wydarzenie dla miłośników dobrych brzmień. Odbyła się ona 27 stycznia bieżącego roku. Zgodnie z informacją zamieszczoną na oficjalnym profilu Flow w mediach społecznościowych na fanów czekają niepublikowane dotąd dźwięki i grafika. Cała seria obejmuje łącznie 12 000 pojedynczych NFT.

Nieznane dotąd nagrania i obrazy ujrzały światło dzienne

Melos Studio postanowiło przypomnieć najlepsze utwory muzycznej ikony, a także udostępnić pewną część jego pracy, która nie zdążyła ujrzeć światła dziennego. Fani zyskali szansę nie tylko na usłyszenie niewydanych wcześniej dźwięków, ale i na obejrzenie niepublikowanych dotąd fotografii. Dostępna na Starly kolekcja zawiera również monolog muzyka oraz nagrania z prób.

Dzięki opartej na blockchainie Flow kolekcji NFT, miłośnicy twórczości Bowiego będą mogli dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób ten światowej sławy muzyk wykreował swój wyjątkowy wizerunek. Melos Studio nie tylko uczyniło z dziedzictwa artysty cenne dzieła sztuki, ale stworzyło most między przeszłością a przyszłością.

Wyjątkowa seria NFT na blockchainie Flow

Oferta Melos Studio podlega dość nietypowym zasadom. Przykładowo, użytkownicy posiadający unikatowe karty, mają szansę otrzymać kolejny NFT airdrop Natomiast właściciele kart o numerze 1947 (będącym jednocześnie rokiem urodzenia Dawida Bowie), mogą liczyć na przyznanie im unikalnego NFT airdrop od Melos Official. Nabywcy nowej kolekcji NFT będą mogli rozdzielić między siebie pulę nagród o wartości 10 000 USD, a dodatkowo otrzymają 100 punktów WAVE airdrop.

Warto wspomnieć, że uruchomienie kolekcji Dawida Bowie na blockchainie Flow okazało się dobrą decyzją. Przede wszystkim Flow wyróżnia się większą elastycznością i większym zrównoważeniem, niż znaczna część innych ekosystemów. Co więcej, należąca do niego platforma Starly, jest wyjątkowo przyjazna dla użytkowników, zapewniając im jednocześnie pełne wsparcie techniczne.

5/5 - (5 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters