Śledź nas na lub dołącz do naszego

Jedna z najsilniejszych globalnych marek wkracza na rynek NFT, Google, bo o nim mowa, czyli najsłynniejszy dostawca wyszukiwarki internetowej podjął współpracę z Dapper Labs – firmą wykorzystującą technologię blockchain.

Dapper Labs nowym partnerem Google

Światowy gigant Google postanowił wkroczyć na rynek NFT. Nie uczyni tego jednak poprzez zakup cyfrowych dzieł sztuki, a udostępniając technologię firmie zajmującej się NFT.

Aby zrealizować ten cel, dostawca znanej na całym świecie wyszukiwarki internetowej nawiązał współpracę z firmą Dapper Labs, dostawcą gier wykorzystującym technologię blockchain. Informację tę oficjalnie potwierdził na swoim koncie w mediach społecznościowych dyrektor generalny przedsiębiorstwa,

Roham Gharegozlou. W stronę innowacyjnych, cyfrowych rozwiązań zwraca się coraz więcej firm, czego dowodzi przykład Google. NFT oraz technologia blockchain niosą ze sobą wiele perspektyw, a ich potencjał dostrzega coraz więcej podmiotów rynkowych.

Nowe perspektywy

Współpraca internetowego giganta i Dapper Labs ukierunkowana jest na dostarczanie nowych rozwiązań i usług, obejmujących m.in. Web 3.0 oraz NFT. Google zawarł ze swoim nowym partnerem umowę, która umożliwić ma wykorzystywanie Google Cloud w Dapper Labs Flow blockchain. Jest to skalowalna sieć, której podlegają wszystkie gry i NFT należące do Dapper Labs.

Wiele wskazuje, że podjęta współpraca będzie miała charakter długoterminowy. Dzięki długofalowej kooperacji z Google, Dapper będzie w stanie zbudować bezpieczną infrastrukturę i poszerzyć zakres swojej działalności.

Rynek NFT będzie rósł w siłę

Docelowo usługi Google mają zyskać większą popularność niż konkurencyjna oferta Amazon Web Services. Aby zachęcić programistów do korzystania ze swoich rozwiązań, gigant podjął działania ukierunkowane na integrację z oprogramowaniem Google Cloud.

Ponadto za chwilowy można uznać niedawny spadek zainteresowania rynkiem NFT. Google podejmując współpracę z Dapper Labs dowiódł, że obszar ten niesie ze sobą wiele perspektyw rozwoju dla współczesnych firm.

5/5 - (6 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters