Śledź nas na lub dołącz do naszego

QuantmRE, platforma obrotu nieruchomościami, oficjalnie ogłosiła wprowadzenie własnego security token o nazwie EQRE. Dzięki niemu inwestorzy będą mieli zapewniony dostęp do ułamkowych udziałów kapitałowych skoncentrowanych na amerykańskich nieruchomościach mieszkalnych, a co za tym idzie uzyskają dostęp do niewykorzystanej amerykańskiej klasy nieruchomości wartej blisko 31,8 bilionów USD.

QuantmRE i tokeny EQRE

Środki generowane dzięki sprzedaży tokenów EQRE firma wykorzysta jako wsparcie dla Amerykanów w odblokowaniu kapitału własnego, uzbieranego na ich własnych domach, bez żadnego dodatkowego obciążenia finansowego.

W momencie, gdy właściciel podejmie decyzję o sprzedaży domu, QuantmRE odzyska pierwotną kwotę inwestycji, a co więcej także i udział w ewentualnym zwiększeniu wartości nieruchomości. Korzyści będą obopólne – dla inwestorów oraz właścicieli domów. Podczas gdy ci pierwsi będą mogli budować, zarządzać oraz handlować zdywersyfikowanymi portfelami nieruchomości, właściciele zyskają szansę na uwolnienie kapitału własnego, ulokowanego w domach, nie zaciągając przy tym jeszcze większego długu.

Ponadto QuantmRE nawiązała współpracę z instytucją finansową Prime Trust, dzięki czemu tokeny EQRE będą mogli nabywać również inwestorzy nie posiadający swojego portfela cyfrowego. Rola Prime Trust polega w tym przypadku na pełnieniu funkcji powiernika przechowującego w imieniu inwestora jego aktywa cyfrowe. QuantmRE otwiera więc przed zwykłymi ludźmi możliwości inwestycyjne w wyjątkową klasę nieruchomości, zapewniając pełną przejrzystość i zgodność regulacyjną.

5/5 - (2 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters