Śledź nas na lub dołącz do naszego

Rynek NFT (Non Fungible Token) wciąż zyskuje na popularności przyciągając kolejnych uczestników. Wśród nich nie brakuje gwiazd kina, a jedną z nich jest Reese Witherspoon. Aktorka podzieliła się tą informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Reese Witherspoon zainwestowała w rynek NFT

Reese Witherspoon jest znaną aktorką, a także producentką filmową i telewizyjną. Niedawno za pośrednictwem swojego profilu w mediach społecznościowych podzieliła się ze swoimi fanami informacją, że dokonała swojego pierwszego zakupu NFT.

Jednocześnie gwiazda zaprosiła inne kobiety, które zainteresowały się światem krypto do podzielenia się swoimi doświadczeniami w tym obszarze. Aktorka nie wyklucza nawet podjęcia współpracy w celu stworzenia własnych NFT, które mogłyby być powiązane ze sztuką, biznesem oraz technologią.

Celebryci dołączają do społeczności NFT

Rynek NFT już od pewnego czasu przyciąga sławne osoby. Latem tego roku została na przykład wydana seria NFT Dolce&Gabbana o nazwie „Genesi”, której sprzedaż przyniosła 5,65 mln dolarów zysku. Tokeny reprezentują odzież zaprojektowaną przez włoskiego kreatora mody.

Szacuje się, że całkowita sprzedaż NFT powiązanych z takimi dziedzinami jak moda, sztuka gry oraz sport, a także NFT kolekcjonerskich, w pierwszym kwartale bieżącego roku przekroczyła próg 10 mld dolarów.

Zaawansowana technologia

Nie bez znaczenia dla rosnącego zainteresowania NFT ma również zastosowana technologia, a mowa tu m.in. o protokole interoperacyjności Wormhole. Zapewnia on wsparcie podczas procesu przesyłania danych pomiędzy poszczególnymi sieciami. W ostatnim czasie Wormhole rozpoczął również obsługę Binance Smart Chain (BSC) do mostów Solana oraz Ethereum.

Protokół wygenerował blisko 200 mln dolarów pełnej zablokowanej wartości (TVL), a osiągnął to za sprawą tokenów Solana i Ethereum oraz mostom NFT. Sieć zamierza zintegrować ze sobą najważniejsze ekosystemy DeFi oraz NFT opartych na blockchainie. Dzięki takiemu posunięciu zarówno dla użytkowników, jak i całych projektów ułatwiony zostanie dostęp do baz BSC.

5/5 - (6 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters