Śledź nas na lub dołącz do naszego

Znana marka modowa Dolce&Gabbana już od dłuższego czasu obecna jest w świecie NFT. Niedawno wprowadziła ekskluzywną społeczność NFT DGFamily, która powstała we współpracy z luksusowym rynkiem UNDX.

Ekskluzywna społeczność Dolce&Gabbana

Nowa, ekskluzywna społeczność NFT uruchomiona przez włoski dom mody jest już dostępna. DGFamily powstała we współpracy z UNXD, wyselekcjonowanym rynkiem kultury cyfrowej. Dla członków społeczności dostępne są wyjątkowe DGFamily Boxes dostępne w trzech wariantach: Black, Gold oraz Platinum. Dostarczają one ich posiadaczom unikatowych korzyści.

Osoby należące do DGFamily mogą nabywać ekskluzywne D&G NFT i czerpać korzyści zarówno w realnym świecie, jak i metaverse. Zyskują również dostęp do luksusowych dropów oraz fizycznych produktów, a także możliwość udziału w wydarzeniach organizowanych przez Dolce&Gabbana.

Technologie w świecie mody

W oficjalnym oświadczeniu przedstawiciele włoskiej marki modowej stwierdzili, że nowoczesne technologie już od dłuższego czasu stanowią dla niej inspirację. Nowa społeczność DGFamily nawiązuje do wartości rodzinnych i ludzkich społeczności, połączonych wspólną pasją. Wiele wskazuje na to, że jej uruchomienie nie pozostanie obojętnie zarówno dla świata mody, jak i dla przestrzeni NFT.

Współpraca z UNXD

Społeczność DGFamily powstała we współpracy z rynkiem UNXD, opartym na sieci Polygon, natomiast DGFamily Boxes wybijane są na warstwie sieci Ethereum. Ponadto cały projekt zintegrowano z MoonPay, dzięki czemu możliwe jest dokonywanie bezpośrednich płatności kartą kredytową za ekskluzywne NFT. Wykorzystano w tym celu rozwiązanie, jakim jest NFT Checkout.

Sukces „Genesis Collection”

Uruchomienie społeczności DGFamily w pewnym sensie można uznać za następstwo wydania w sierpniu ubiegłego roku pierwszej kolekcji NFT słynnego domu mody o nazwie „Genesis Collection”. Reprezentujące NFT obiekty zostały zaprojektowane przez Domenica Dolce oraz Stefano Gabbana, a inspirowany były Wenecją. Celem było zintegrowanie realnego świata ze światem metafizycznym.

Kolekcja odniosła ogromny sukces, odnotowując sprzedaż opiewającą na kwotę 5,65 mln dolarów za dziewięć NFT. Znalazły one zastosowanie również przestrzeni metaverse, umożliwiając prezentowanie w sieci kolekcji od Dolce&Gabbana.

5/5 - (4 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters