Śledź nas na lub dołącz do naszego

Polymath, jedna z wiodących platform kryptograficznych, ogłosiła rozpoczęcie prac nad stworzeniem innowacyjnego blockchaina dla Security Tokens. W realizację projektu o nazwie Polymesh zaangażował się współzałożyciel Ethereum i twórca kryptowaluty CordanoCharles Hoskinson.

Polymath podejmuje nowe wyzwanie

Posiadająca spore doświadczenie w emisji STO platforma Polymath powzięła sobie za cel odejście od wykorzystywania wielozadaniowych blockchainów.

W ramach jego realizacji ogłosiła rozpoczęcie prac nad łańcuchem bloków dedykowanych wyłącznie cyfrowym papierom wartościowym. Projekt nosi nazwę PolyMesh a zaangażował się w niego sam Charles Hoskinson, współzałożyciel Ethereum i twórca kryptowaluty Cordano.

PolyMesh będzie jednowarstwowym blockchainem dedykowanym Security Tokens, które z uwagi na swoją specyfikę wymagają określonych rozwiązań. Projekt ma stanowić spoiwo dla celów emitentów, inwestorów oraz organów regulacyjnych, bazujące na jednowarstwowej budowie.

PolyMesh innowacją na rynku kryptowalut

Mimo wielu niekwestionowanych zalet Ethereum, rynek cyfrowych aktywów z uwagi na swój dynamiczny rozwój, wymaga zaawansowanych rozwiązań, które zapewnią mu odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz funkcjonalność. Tych dostarczyć ma właśnie PolyMesh. Jak twierdzą przedstawiciele Polymath, stworzenie nowego łańcucha bloków umożliwi tokenizowanie dowolnych aktywów, a następnie ich sprzedaż w jednej bądź kilku jurysdykcjach.

Dlaczego PolyMesh?

Jak przekonują twórcy projektu, PolyMesh zostanie wyposażony w najważniejsze funkcje finansowe, dzięki czemu zapewni nie tylko zysk, ale oddzielenie od siebie takich elementów jak tożsamość, własność aktywów oraz zgodność. Jednocześnie nowy blockchain ma zachęcać potencjalnych inwestorów do przystąpienia do oferty STO. W projekt, poza Charles’em Hoskinsonem, zaangażował się również Trevor Koverko, współzałożyciel platformy Polymath, która odniosła ogromny sukces w sektorze cyfrowych papierów wartościowych, w dużej mierze dzięki wprowadzeniu różnych innowacyjnych rozwiązań, takich jak na przykład protokół ST-20. Obaj nie kryją swojej ekscytacji związanej ze współpracą nad nowym projektem. Warto dodać, że Charles Hoskinson jest też krzewicielem wykorzystywania technologii blockchain w gospodarkach państw.

O Polymath

Polymath jest młodą firmą, bowiem założona została w 2017 roku. Do tej pory platformie udało się jednak wydać ponad 120 Security Tokens, dzięki czemu w niemal błyskawicznym tempie stała się jednym z liderów sektora STO.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters