Śledź nas na lub dołącz do naszego

OMNI Estate Group obwieściła niedawno uruchomienie OMNI Real Estate Token ($ORT). Jest to pierwszy token reprezentujący nieruchomość w Europie, uruchomiony na blockchainie Binance Smart Chai, stanowiący owoc współpracy z Passive Income.

$ORT – cyfrowe inwestycje w nieruchomości

Nowy token $ORT ma posłużyć OMNI Estate Group do usprawnienia inwestycji w nieruchomości, dokonywanych za pośrednictwem kryptowalut. Jego nabywcy będą mogli skorzystać z zachęt inwestycyjnych, korzyści związanych ze wskaźnikiem ROI czy też dostępu do zasobów nieruchomości. Uruchomienie $ORT odbyło się we współpracy z platformą Passive Income, która udostępniła funkcję NaaS (NFT as a service).

Uruchomienie sprzedaży tokenów $ORT było najprawdopodobniej jednym z ważniejszych wydarzeń związanych z crowdfundingiem w przestrzeni kryptograficznej, do jakiego doszło w ostatnim czasie. Same tokeny zostały wyprzedane w błyskawicznym tempie, co ma szczególne znaczenie, z racji iż w przypadku większości projektów DeFi organizowanych jest przeważnie kilka rund sprzedaży, przy czym i tak nie zawsze umożliwiają one uzbieranie wymaganej kwoty.

Nowa grupa inwestorów w środowisku kryptowalutowym

Token $ORT, uruchomiony na blockchainie Binance Smart Chain, okazał się mieć duże znaczenie dla branży nieruchomości, przynosząc jej postęp i innowację. Był to jednocześnie ważny krok w stronę decentralizacji aktywów finansowych i upowszechnienia się technologii blockchain w tym sektorze. $ORT dostarczył nowych możliwości inwestowania na rynku nieruchomości, będąc jednocześnie pierwszym tokenem związanym z tą klasą aktywów. Tym samym środowisko kryptowalutowe poszerzyło się o nową grupę inwestorów. Właściciele $ORT mogą obracać nabytymi aktywami nieruchomości na rozwijającym się rynku NFT, zyskując też możliwość dywersyfikacji portfeli kryptowalut oraz gwarancję przejrzystości i bezpieczeństwa.

Passive Income

Warto przyjrzeć się również opartej na blockchainie platformie Passive Income, która wprowadziła nowe podejście do zdecentralizowanego sektora finansowego. Umożliwia bowiem pasywne zarabianie w obszarze DeFi, bez konieczności zdawania się na osoby trzecie. Platforma przynosi użytkownikom szereg korzyści, takich jak wykluczenie ryzyka nietrwałej straty, brak opłat za odszkodowania oraz brak komplikacji związanych z generowaniem zysków.

5/5 - (6 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net oraz LuksusoweHotele.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters