Śledź nas na lub dołącz do naszego

7 lipca ukaże się druga, lipcowa kolekcja NFT Prady o nazwie NFT Timecapsule Collection. Reprezentującym ją fizycznym przedmiotem będzie koszula opatrzona numerem 31, a użytkownicy otrzymają w prezencie wyjątkowy NFT.

Lipcowa kolekcja Prady

Premiera nowej kolekcji Prady NFT Timecapsule Collection będzie miała miejsce w pierwszy czwartek miesiąca, tj. 7 lipca. Drop przez jedną dobę będzie dostarczał użytkownikom szansę na wygranie koszuli z numerem 31 oraz powiązanego z nią NFT. Projekt inspirowany jest tkaniną z nadrukiem „Poplin Loto”, a wykorzystano w nim wzór tulipana Holiday & Brown. Koszula uszyta została z bawełny z domieszką jedwabiu.

Kolekcje Timecapsule NFT

Prada, jedna z najsłynniejszych marek modowych, postanowiła wejść do świata NFT. W każdy pierwszy czwartek miesiąca wprowadza nowe, limitowane edycje swoich produktów oraz NFT, pochodzących z własnego rynku Prada Crypted.
Pierwsza kolekcja Prady z serii NFT Timecapsule została uruchomiona w czerwcu w wersji Web i w całości wyprzedana. W jej stworzenie zaangażowany był m.in. artysta Cassius Hirstem.

Choć Prada wprowadziła własne NFT dopiero w czerwcu tego roku, to warto dodać, że kolekcja Timecapsule została wprowadzona już w grudniu 2019 roku.

Użytkownicy nabywający Timecapsule NFT, będą mogli kupić właściwy NFT. Będzie on dostępny w drugiej fazie również dla nabywców kolekcji, którzy dokonali transakcji tuż po jej uruchomieniu w 2019 roku.

Prada i Web3

Uruchomienie przez Pradę kolekcji NFT oznaczało również jej wkroczenie do świata Web3. Jest to już kolejna marka, która zdecydowała się na takie posunięcie. Uczynił to również m.in. Gucci, tworząc własną, internetową przestrzeń we współpracy z rynkiem Crypto Art obsługiwanym przez firmę SuperRare. Pierwszy drop od Gucciego będzie dostępny pod koniec lipca.

Inną ekskluzywną marką modową, która przystępując do przestrzeni Web3, wprowadziła własne NFT, jest Dolce&Gabbana. Kolekcja o nazwie „Genesis” odnotowała rekordowy wynik sprzedaży, która osiągnęła wartość 5,65 mln dolarów.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters