Śledź nas na lub dołącz do naszego

Firma INX Limited, do której należą oparte na blockchainie platformy służące do handlu cyfrowymi papierami wartościowymi oraz kryptowalutami, ogłosiła niedawno, że jej token INX już w lipcu trafi na giełdę. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że mowa tu o tokenie zarejestrowanym w SEC.

Nowy token na giełdzie Openfinance Securities ATS

Token INX, który zyskał aprobatę SEC, już w lipcu będzie notowany na giełdzie Openfinance Securities ATS – platformie należącej do INX. Prezes firmy, Shy Datika, nie kryje swojej ekscytacji, wywołanej planowanym wydarzeniem. Podkreśla, że zatrudnieni w INX specjaliści, prowadzą intensywne prace nad doskonaleniem technologii, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Dodał również, że podejmowane są odpowiednie działania, mające na celu przyciągnięcie do platformy jak największej liczby użytkowników.

Innowacyjne rozwiązania i pełna zgodność regulacyjna

Choć do rozpoczęcia aukcji zostało jeszcze trochę czasu, na stronie INX zamieszczona została biała lista dodatkowych portfeli Ethereum, dedykowana zarówno posiadaczom, jak i innym członkom społeczeństwa. Niedawno INX zakończyła swoje pierwsze, publiczne IPO, przeznaczone dla inwestorów detalicznych i instytucjonalnych. Należąca do firmy platforma cyfrowych papierów wartościowych, ukierunkowana jest na dostarczenie innowacyjnych możliwości handlu oraz pozyskiwania kapitału firmom na całym świecie.

O INX i Openfinance

INX dostarcza w pełni zgodnych pod względem regulacyjnym, platform obrotu cyfrowymi papierami wartościowymi i kryptowalutami. Firma może się poszczycić nie tylko obszerną wiedzą rynkową, ale i innowacyjnym podejściem w zakresie fintech. Zawdzięcza to doświadczonemu zespołowi ekspertów z obszaru biznesu, finansów, prawa, a także technologii blockchain, która okazuje się kluczowa dla wprowadzania zmian na rynkach kapitałowych. Openfinance Securities jest zaś spółką należącą do INX Limites. Tworzy ona platformę służącą do obrotu cyfrowymi papierami wartościowymi, która zapewnia zupełnie nowe możliwości bezpiecznego inwestowania.

5/5 - (8 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

You have not selected any currencies to display

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters