Śledź nas na lub dołącz do naszego

Hedera Hashgraph nawiązała współpracę z firmą Vertalo, której przedmiot działalności stanowią cyfrowe aktywa i technologia blockchain.

Hedera Hashgraph posłuży nowemu partnerowi do zbudowania funkcjonalnej platformy prowadzenia swojej działalności. Dzięki tej kooperacji Vertalo zyskuje możliwość oferowania swoich usług na w pełni bezpiecznej, skalowalnej księdze rozproszonej, zintegrowanej z księgą Hedera Hashgraph. Podjęte przez obie firmy wspólne działania stanowią kolejny krok w stronę rozwoju cyfrowych technologii.

Hedera Hashgraph

Hedera Hashgraph została założona stosunkowo niedawno, bo w 2017 roku w Teksasie. Celem jej działalności jest opracowanie zdecentralizowanej sieci publicznej, która stanowić będzie filar funkcjonowania całego rynku cyfrowego. Dzięki takiej sieci użytkownicy mieliby zapewniony możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa, jak i umożliwiłaby ona wdrażanie inteligentnych umów i rozwiązań.

Vertalo

Amerykańska firma Vertalo również powstała w 2017 roku, a jej działalność koncentruje się na dostarczaniu niezbędnych rozwiązań rynkowi cyfrowych papierów wartościowych opartych na technologii blockchain.

Zobacz również: Darmowe Szkolenie. Kryptowaluty – jak zacząć i przetrwać? Kurs dla każdego. Podobne kursy oferowane są nawet za kilka tysięcy złotych!

Integracja usług

Vertalo opiera swoje działania przede wszystkim na rozproszonej księdze. Dzięki rozpoczętej współpracy z Hedera Hashgraph, na której buduje swoją platformę, firma otrzymuje dostęp do bezpiecznej i skalowalnej księgi rozproszonej, stanowiącej bazę pod oferowane przez nią usługi. Łącząc swoje siły obie firmy postawiły sobie za cel pokonanie pięciu głównych barier utrudniających upowszechnienie technologii księgi publicznej, a mowa tu o: wydajności, bezpieczeństwie, stabilności zarządzaniu oraz zgodności z przepisami.

Korzyści dla obu stron

Zarząd Vertalo nie kryje się z faktem, że potrzebuje technologii Hedera Hashgraph, aby zapewnić swoim klientom, których grono sukcesywnie się powiększa, najlepszej jakości rozwiązania. Tym bardziej, że coraz częściej odchodzi się od scentralizowanych baz danych na rzec rozproszonych ksiąg, a Hedera Hashgraph oferuje ulepszony model zarządzania.

Technologie opracowane przez firmę umożliwiają również szybsze przetwarzanie danych, a wszystko to pozwala wyjść naprzeciw potrzebom usługobiorców. Z kolei zdaniem przedstawicieli Hedera Hashgraph, Vertalo dysponuje narzędziami pomocnymi w pokonywaniu najważniejszych problemów sektora zasobów cyfrowych, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i uczciwość świadczonych usług.

3.7/5 - (8 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters