Śledź nas na lub dołącz do naszego

Revolut wprowadził ważne zmiany dla swoich użytkowników. Od teraz mogą oni przesyłać pieniądze do Kolumbii, Nepalu, Peru, Boliwii, Gwatemali, Egiptu oraz Kostaryki w lokalnej walucie.

Revolut rośnie w siłę

Na przestrzeni ostatnich miesięcy przedsiębiorstwo Revolut zaczęło obsługiwać ponad 10 nowych walut. Co więcej platforma zwiększyła szybkość przelewów na poszczególnych korytarzach, a mowa tu m.in. o takich krajach jak Indie, Meksyk czy Filipiny. Wysyłane do nich transfery docierają teraz zaledwie w kilka minut.

Informacje o szybkości przelewu, a także na temat związanych z nim opłat, użytkownicy mogą uzyskać jeszcze przed jego realizacją. Jednocześnie mają oni możliwość monitorowania swoich przelewów w czasie rzeczywistym, ciesząc się jednocześnie ich niskimi kosztami.

Nowe korytarze przelewów

Działająca na międzynarodową skalę, brytyjska platforma finansowa Revolut, wydała niedawno oficjalny komunikat, iż klienci z Europejskiego Obszaru Gospodarczego, Wielkiej Brytanii, Japonii, Singapuru oraz Austrii mogą nadawać przelewy na konta bankowe zarejestrowane w Kolumbii, Nepalu, Peru, Boliwii, Gwatemali, Egipcie oraz na Kostaryce, obsługujące siedem dodatkowych walut lokalnych.

To nie jedyne nowości, jakie Revolut wprowadził w ostatnim czasie. W 2021 roku przedsiębiorstwo wprowadziło sześć nowych korytarzy do Brazylii, Chile, Korei, Sri Lanki, Wietnamu oraz Serbii. Ponadto za pośrednictwem platformy można realizować szybkie przelewy do takich państw jak Meksyk, Indie, Filipiny. Transfer pieniężny do tych państw wynosi zaledwie kilka minut.

Od chwili rozpoczęcia swojej działalności w 2015 roku Revolut wciąż doskonali swoje usługi, umożliwiając bezpieczne transfery pieniężne do różnych części świata. Użytkownicy platformy mogą realizować przelewy międzynarodowe do ponad 160 państw, w 40 walutach. Jednocześnie Revolut zapewnia zarówno szybki czas przelewów, jak i ich niskie koszty. Ma to szczególne znaczenie z tego względu, że opłaty za przelewy do innych państw są generalnie uznawane za dość wysokie.
Zasady korzystania z platformy Revolut

Klienci Revoluta mogą wykonywać bezpłatne przelewy międzynarodowe w walucie euro w obszarze SEPA do odbiorców europejskich, a klienci Premium i Metal trzy wolne od opłat przelewy w miesięcznie poza obszarem SEPA. Koszt każdego kolejnego przelewu wynosi zaś 0,30 euro. Przedsiębiorstwo zwiększyło również w ostatnim czasie szybkość transferów. Dodatkowo udostępniana użytkownikom aplikacja jest prosta w obsłudze i bez problemu mogą oni odnaleźć w niej przydatne im funkcje.

Założenie konta na platformie Revolut zajmuje zaledwie kilka minut, przy czym nowi klienci od razu mogą nadawać przelewy. Jednocześnie w każdej chwili mogą sprawdzić w aplikacji ich status.

5/5 - (6 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters