Śledź nas na lub dołącz do naszego

Media społecznościowe przystąpiły do zdecentralizowanej rywalizacji. Po przejęciu Twittera przez Elona Muska nasuwa się pytanie, kiedy popularny serwis będzie dostępny w sieci Web3.

LinkedIn ma nowego konkurenta

Przejęcie Twittera przez Elona Muska wzbudziło w ostatnim wiele emocji, także wśród pracowników serwisu. Tymczasem na DeSo z powodzeniem rozwija się zdecentralizowany ekosystem aplikacji społecznościowych. Posiadają one nowoczesne funkcje finansowe, umożliwiające użytkownikom natychmiastowe zarabianie. Jedną z takich platform jest Entre – zdecentralizowana sieć Web3 oparta na Social Media Blockchain, stanowiąca konkurencję dla LinkedIn.

Jak przekonuje założyciel Entre, Michael Marra, sieć powstała po to, aby pomagać ludziom łączyć się i pracować w przestrzeni Web 3. Posiada znaczną przewagę nad najpopularniejszym dotychczas serwisem umożliwiającym nawiązywanie kontaktów zawodowo-biznesowych. W przypadku LindedIn, aby wypromować swoje możliwości zawodowe i móc na nich zarabiać, należy opublikować najpierw odpowiednie treści. W przypadku Entre użytkownicy mogą czerpać zyski ze swoich treści od razu.

Nowe możliwości dla twórców i pracodawców

Obecnie wiele dużych marek poszukuje specjalistów, którzy będą w stanie budować zdecentralizowane ekosystemy w sieci Web3. Entre jest przestrzenią, która zrzesza takich właśnie profesjonalistów, tworząc jednocześnie w pełni zintegrowany rynek otwierający zupełnie nowe możliwości budowania kariery.

Marra podkreśla również, że zdecentralizowane media społecznościowe mają szczególne znaczenie, ponieważ ich użytkownicy mają pełną kontrolę nad publikowanymi treściami. Przedsiębiorcy mogą tu publikować oferty pracy oraz organizować spotkania grupowe, zyskując jednocześnie większe szanse na znalezienie kompetentnych pracowników. Twórcy zyskują zaś możliwość tworzenia treści, a także organizowania transmisji na żywo oraz różnego typu wydarzeń.

Czym jest DeSo?

Platforma Entre stworzona została na DeSo, blockchainie służącym do budowania i skalowania zdecentralizowanych serwisów społecznościowych, z których korzystać mogą miliony użytkowników. Wśród posiadaczy notowanego na Coinbase DeSo, znajdują się Sequoia, Coinbase Ventures, a16z, Winklevoss Capital oraz Alex Ohanian.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters