Śledź nas na lub dołącz do naszego

Włoska platforma ItaliaNFT ogłosiła wydanie nowego NFT Giro d’Italia. Projekt nawiązuje do tradycji wyścigów kolarskich.

Jeden z najważniejszych wyścigów kolarskich został stokenizowany

Poświęcona włoskim produktom platforma ItaliaNTF ogłosiła niedawno uruchomienie nowego projektu o nazwie Giro d’Italia. Dotyczy on jednego z najważniejszych wyścigów kolarskich na świecie, który sięga swoją tradycją roku 1909. Wydarzenie to stało się ważną częścią włoskiej historii. Dziś, za sprawą ItaliaNFT, jego fragmenty zostały zdigitalizowane.

Z okazji uruchomienia nowej kolekcji NFT, ItaliaNFT postanowiła obdarować członków społeczności darmowymi tokenami, dostępnymi po zalogowaniu na platformę. Ponadto w atrakcyjnych cenach dostępne były kultowe koszulki NFT. Ich ilość była jednak ograniczona, a całą kolekcję wzbogacano o kolejne elementy.

Kultowe koszulki Giro d’Italia

Na platformie można było nabyć również m.in. NFT reprezentujące logo Giro, które dostępne były na czterech poziomach rzadkości. Przedstawia ono kolarza przemieszczającego się w różowej koszulce. Nabywcy tokenów mogą ponadto liczyć na upominek w postaci tejże właśnie legendarnej koszulki Giro d’Italia.

Użytkownicy, którzy zdecydowali się na nabycie NFT, odkrywali ich atrybuty dopiero po sfinalizowaniu płatności. Logo było dostępne w kilku wersjach, a dodatkowo udostępniona została specjalna kolekcja koszulek. Zostały one odtworzone w wersji cyfrowej, za sprawą wykorzystania nowoczesnych technik grafiki komputerowej.

Wielki finał

Na zakończenie wyścigu odbyła się licytacja najcenniejszego elementu całej kolekcji, którym jest Trofeo Senza Fine – trofeum przyznawane zwycięzcy. Ma ono formę kutej, złotej wstążki, która symbolizuje przemierzoną drogę. Są na nim wygrawerowane imiona wszystkich zwycięzców, począwszy od roku 1909. Za sprawą wirtualizacji 3D, trofeum zostało cyfrowo odtworzone.

Rate this post

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters