Śledź nas na lub dołącz do naszego

Token Unus Sed Leo wydany przez należącą do iFinex giełdę Bitfinex, pretenduje obecnie do miana jednego z najbardziej konkurencyjnych tokenów rynku kryptograficznego. W niespełna 10 dni od uruchomienia zgromadził blisko 1 mld dolarów kapitału.

Unus Sed Leo przebojem wchodzi na giełdy cyfrowe

Coraz więcej giełd krytpowalutowych uruchamia swoje własne tokeny celem pozyskiwania kapitału,  a większość tych przedsięwzięć można uznać za udane.

Jedną z najbardziej udanych inwestycji na giełdach cyfrowych jest zdaniem ekspertów wydany przez Bitfinex token Unus Sed Leo (LEO), który może stać się jednym z najbardziej opłacalnych na rynku kryptowalut. Niemal tuż po wydawaniu, LEO trafił na kilka innych giełd, m.in. Gate.io oraz OKEx.

1 mld dolarów w niecałe 10 dni

Unus Sed Leo został uruchomiony na Bitfinexie 20 maja tego roku, a już po niespełna 10 dniach zgromadził kapitał oscylujący na 1 mln dolarów, przy czym jego początkowa cena wzrosła z 1 do 1,96 dolara, a więc o niemal 100 proc. Jest to wysoce imponujący wynik, tym bardziej, że sama giełda Bitfinex wzbudzała ostatnimi czasy wiele kontrowersji, związanych głównie z przejrzystością prowadzonej przez nią działalności.

O Unus Sed Leo

Unus Sed Leo to token natywny, z którego korzyści mogą czerpać użytkownicy wszystkich podmiotów należących do iFinex.

Zgodnie z planem, Bitfinex emituje i wykupuje tokeny, wykorzystując przy tym 27 proc. swoich przychodów, a wykup ten zachodzi bezpośrednio na rynku. Proces emisji powtarzany jest zaś do momentu, aż wykupione zostanie 100 proc. tokenów.

Ponadto pulpit nawigacyjny Unus Sed Leo zapewnia użytkownikom bieżący dostęp do wszystkich ważnych informacji na temat całego procesu nabycia i obrotu tokenem.

Z uwagi na wspomniane kontrowersje związane z działalnością Bitfinex, sukces Unus Sed Leo nie był niczym pewnym. Mimo to LEO zbiera dziś wysoce pochlebne opinie ekspertów z zakresu rynku krytpowalutowego, stając się jednym z największych tegorocznych przebojów giełd cyfrowych.

4.2/5 - (5 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters