Śledź nas na lub dołącz do naszego

TimeCoinProtocol jest zdecentralizowanym protokołem gospodarki współdzielenia, który ma na celu optymalizację wykorzystania zasobów światowych. Różne aplikacje mogą być budowane i uruchamiane na TimeCoinProtocol, w tym aplikacje stron trzecich. Projekt kładzie silny nacisk na Gig Economy i Creator Economy.

Projekt wyemitował oryginalną kryptowalutę o nazwie TimeCoin (TMCN), która jest już notowana na giełdach BitFrorex, BiKi i BitMart, a projekt planuje być notowany na Binance DEX w listopadzie i innych głównych giełdach. Projekt zebrał miliony dolarów, w tym fundusze od firmy macierzystej, inwestorów kapitałowych i inwestorów kryptowalutowych.

Ograniczona liczba tokenów jest dostępna w specjalnej sprzedaży tokenów do końca października.

Projekt koncentruje się obecnie na aplikacji Gig Economy o nazwie TimeTicket, aplikacjach Creator Economy o nazwach GameTomodachi, eSportStars i VTuber Production, NeoRad.

TimeTicket ma ponad 500 000 użytkowników w Japonii i generuje kilka milionów dolarów ze sprzedaży. Przychody TimeTicket wzrosły ponad 40-krotnie w ciągu 3 lat, a firma planuje ekspansję międzynarodową.

GameTomodachi to aplikacja do kojarzenia graczy w grach, która jest skierowana na rynek międzynarodowy. Aplikacja zostanie wydana we wrześniu 2021 roku. Planuje wspierać ponad 30 języków i ponad 1000 gier. Projekt skupia się głównie na rynku indyjskim i ma plany ekspansji na inne regiony.

Influencerzy z branży gier i gracze mogą sprzedawać bilety, które kupujący może wykorzystać do grania w gry ze sprzedawcami lub przeciwko nim. eSportStars to aplikacja do zarządzania turniejami esportowymi, która jest stale aktualizowana. Gracze sportów elektronicznych mogą komunikować się i grać z fanami lub przeciwko nim.

NeoRad Production to usługa zarządzania VTuber, skierowana na rynek globalny. NeoRad wspiera kilku VTuberów, którzy tworzą filmy strumieniowe związane z grami, anime i piosenkami. Shirahari Uni był naszym pierwszym VTuberem.

Projekt wymaga dalszego rozwoju, w tym wdrożenia funkcji DeFi i NFT w protokole TimeCoinProtocol dla tych aplikacji i produkcji VTuberów, a także nowych funduszy na pokrycie kosztów rozwoju i marketingu. W ramach projektu planowane jest stworzenie rynku NFT, na którym nasi VTuberzy oraz inni twórcy na świecie będą mogli handlować przedmiotami NFT.

Projekt może zaoferować innowacyjny system DeFi, który nazywa się Creator Sponsor Staking (CSS) wraz z naszym rynkiem NFT. Fani mogą zwiększyć swój stan posiadania TimeCoin o 12% po 6 miesiącach stakowania i 24% po 12 miesiącach stakowania.

Zwiększona część zostanie podzielona 50/50 pomiędzy fanów i twórców. W zamian za sponsoring, twórcy zapewnią członkostwo z ekskluzywnymi usługami, cyfrowe przedmioty NFT, usługi i kupony rabatowe.


CEO TimeTicket GmbH, Masato Kakamu, wyjaśnił w niedawnym AMA:

“Chcemy stworzyć miejsce, w którym profesjonalni gracze, twórcy i fani mogą łatwo zarabiać pieniądze, co pomoże im również lepiej angażować się w relacje z fanami. Aby rozszerzyć usługi GameTomodachi i eSportStars, chcemy również zaoferować esportowy hazard. Oferujemy wydobycie eSportowe, aby uczestnicy mogli zarabiać TimeCoin. Im więcej TimeCoin posiadają uczestnicy, tym lepsze usługi mogą uzyskać.”

Z tego powodu podjęto decyzję o uruchomieniu pozarynkowej sprzedaży tokenów w celu umożliwienia wdrożenia funkcjonalności DeFi i NFT w naszych dApps i na rynku NFT, aby fani mogli wspierać twórców, takich jak gracze esportowi, streamerzy, VTuberzy itp.

Pozwoli to zarówno twórcom, jak i fanom na otrzymanie dodatkowych tokenów, a także przedmiotów w grze, sztuki i postaci z anime, którymi handluje się za pomocą NFT. Inwestorzy TMCN mogą dodatkowo zarobić wspierając twórców.

Z całkowitej liczby 100.000.000 istniejących tokenów TMCN, 10.000.000 tokenów zostanie sprzedanych podczas specjalnej sprzedaży tokenów z ponad 90% zniżką w stosunku do obecnej wartości rynkowej. TimeCoin(TMCN) o wartości kilku milionów dolarów został już sprzedany, a liczba tokenów dostępnych w sprzedaży jest ograniczona.

TimeCoin będzie można nabyć w BTC, USDT lub ETH za pośrednictwem strony TimeCoinProtocol.com/sale, gdzie można również zapoznać się z tabelą okresów wydawania tokenów.

Aby zakupić TMCN, inwestorowi jest SILNIE ZALECANE przygotowanie prywatnego portfela, takiego jak MetaMask. (Inwestorowi NIE zaleca się zakupu TMCN za pomocą konta na giełdzie kryptowalut).

Zapisz się na Telegram TimeCoinProtocol, aby zdobyć Darmowe Nagrody TMCN.

4.7/5 - (16 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters