Śledź nas na lub dołącz do naszego

Signature Bank będzie pierwszym bankiem, który zintegrował się z siecią Fireblocks, udostępniając swoim klientom dostęp do platformy płatności cyfrowych Signet Digital Payments.

Współpraca z siecią Fireblocks

Nowojorski Signature Bank uruchomił opartą na technologii blockchain platformę Signet Digital Payments.

Jest to platforma klasy korporacyjnej, zintegrowana z siecią Fireblocks przeznaczona do przechowywania i obrotu zasobami cyfrowymi, zapewniająca przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa.

Połączenie się z Fireblocks pozwoliło podnieść jakość świadczonych usług, które muszą być dopasowywane do wciąż rosnących potrzeb cyfrowych klientów. Obie firmy wyznają tę samą filozofię związaną z zapewnieniem bezpieczeństwa oraz dostępności zasobów o każdej porze dnia i nocy, przez siedem dni w tygodniu.

System rozliczeń jeszcze prostszy

Signature Bank jako pierwszy bank zapewnił swoim klientom komercyjnym dostęp do platformy płatności w czasie rzeczywistym, bazującej na blockchainie Signet za pośrednictwem sieci Fireblocks.

Signet Digital Payments, będąca tokenizowaną reprezentacją USD, usprawni system rozliczeń za sprawą Application Program Interface (API). Aplikacja umożliwia zarówno klientom, jak i bankowym programistom bezpośrednią integrację swoich własnych systemów z platformą Signet.

Zapewni to szeroki zakres opcji transakcyjnych. Co więcej, zastosowana przez Signature Bank API sukcesywnie zwiększa zakres korzyści w czasie rzeczywistym, a także poziom bezpieczeństwa związanego z transakcjami realizowanymi za pośrednictwem platformy. Dzięki wprowadzonym innowacjom konsumenci otrzymają możliwość jeszcze bezpieczniejszego rozliczania transakcji.

Połączenie z siecią Fireblocks zapewniło też jeszcze większą skuteczność kapitałową. Klienci Signature Bank zyskali zatem możliwość wykorzystywania łańcucha bloków Signet w celu przeprowadzania transakcji w sieci Fireblocks, z wykorzystaniem API Signet.

5/5 - (8 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters