Śledź nas na lub dołącz do naszego

Witajcie w naszym drugim podsumowaniu tygodnia!

Nasdaq wprowadzi kontrakty na Bitcoinie

Już w przyszłym roku, a w zasadzie jego pierwszej połowie, możemy spodziewać się, że Giełda Nasdaq znajdująca się w Nowym Yorku uruchomi kontrakty na BTC.

Więcej tutaj

Binance DEX

Jedna z większych giełd walut cyfrowych – Binance – pracuje nad uruchomieniem swojej własnej zdecentralizowanej giełdy.

Więcej tutaj

SWIFT i jego nowy system płatności

SWIFT Network zaproponował firmom nowe rozwiązanie w obsłudze płatności oparte o Blockchain. Nowe rozwiązanie ma zredukować opóźnienia w dokonywaniu płatności i usprawnić cały proces.

Więcej tutaj

Nasdaq bierze udział w finansowaniu nowej krypto-giełdy

ErisX – to nazwa nowo powstającej krypto-giełdy, która będzie oferować swoje usługi zarówno dla inwestorów instytucjonalnych jak i indywidualnych.

Więcej tutaj

Chiny przeciwne Security Token Offering (STO)

Mimo, że większość światka walut cyfrowych zaczyna przekonywać się do tzw. Security Tokens, to Chiny mają w tej kwestii inne zdanie.

Huo Xuewen –  dyrektor Pekińskiego Biura Finansów, na jednym z tamtejszych forów ekonomicznych, wyraził swoje stanowisko co do STO. Uznał je za nielegalne i zakazał promowania ich.

Więcej tutaj

SEC po raz kolejny przesuwa decyzcję co do VanEck-SolidX Bitcoin ETF

Komisja SEC już nie raz przesuwała termin podjęcia decyzji co do ETF’ów na Bitcoinie. Kolejny Termin to 27 luty 2019 i wygląda na to, że będzie to jednak ostateczny termin. Wynika to z tego, że SEC nie może już po raz kolejny przesunąć terminu podjęcia tej decyzji.

Satang Corp. – Tajlandzka giełda walut cyfrowych planuje uruchomić STO.

Satang Corp. planuje uruchomić Security Token Offering na początku 2019 roku, co spotkało się z poparciem tamtejszego rządu.

Więcej tutaj

Blockchain Binance – ciekawa rozmowa z CEO

Changpeng Zhao zapowiedział uruchomienie Blockchain’u Binance w ciągu kilku najbliższych miesięcy, oraz opowiedział o swoim spojrzeniu na przyszłość technologi blockchain – “miliony tokenów i tysiące blockchain’ów”.

Więcej tutaj

Ethereum 1x – usprawnienie w drodze po Ethereum 2.0

Developerzy jednej z największych walut cyfrowych – Ethereum – planują wprowadzić do projektu rozwiązanie pośrednie, w drodze po dużą aktualizację planowaną na rok 2020.

Więcej tutaj

 

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters