Śledź nas na lub dołącz do naszego

Witajcie w naszym pierwszym podsumowaniu tygodnia!

W tej serii artykułów będziemy starali się przedstawiać wam najważniejsze i te mniej ważne informacje ze świata kryptowalut i ogólne ze świata, które mogą mieć związek z cyfrowymi walutami.

Ciekawe informacje ze szczytu G20.

Dotyczą one z pewnością wszystkich entuzjastów walut cyfrowych. Przywódcy 20’tu krajów, którzy spotkali się na tegorocznym szczycie chcą nadążyć za bardzo szybko rozwijającą sie cyfrową gospodarką. W tym celu doszli do wspólnego konsensusu, z którego chociażby wynika globalizacja podatku dla walut cyfrowych. Będą nad tym pracować przez następne 2 lata – pierwszego uaktualnienia spodziewamy się w 2019 roku, a końcowego raportu w roku 2020.

Więcej tutaj

Zawieszenie “broni” w wojnie handlowej między USA, a Chinami.

Czy odbije się to pozytywnym echem na rynkach światowych?

Więcej tutaj

Przewodniczący SEC Jay Clayton o funduszach inwestycyjnych (ETF) na bitcoinie.

Uważa m.in., że rynek kryptowlaut jest zbyt łatwo manipulowany aby można było na ten moment mówić o funduszach inwestycyjnych. ETF’y na bitcoinie już od dłuższego czasu spędzają sen z powiek wielu inwestorom walut cyfrowych. Jak dalej potoczą się sprawy?

Więcej tutaj

Fidelity Investments – nowe usługi

Gigant w świecie finansów dla inwestorów instytucjonalnych, chce wprowadzić do swoich usług dodatkowo od 5 do 7 walut cyfrowych oprócz bitcoina i ethereum.

Więcej tutaj

5/5 - (4 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters