Śledź nas na lub dołącz do naszego

Przestrzeń security tokens, jak i cała technologia blockchain, są dość złożonym obszarem, szczególnie dla osób będących laikami w dziedzinie cyfrowych technologii. Niezależnie jak bardzo przejrzyste będą dane, to ich nadmiar oraz skomplikowane interfejsy utrudniają zrozumiały przekaz skierowany do użytkowników. Taka złożoność technologiczna kusi niektórych uczestników rynku, aby wykorzystać ją celem budowania swojego sukcesu. W opozycji do tego typu praktyk stoi platforma Polymath, oferująca jasne i klarowne rozwiązania. Jednym z nich jest Polymath Dashboard on Scout.

Współpraca z firmą Scout

Polymath jest rozwiązaniem dla wszystkich osób poszukujących platformy, która w sposób przejrzysty i klarowny, a przede wszystkim uczciwy, wprowadzi ich do świata tokenów.

Należące do firmy Token Studio bazuje na blockchainie Ethereum, a użytkowanie tokenów ST20 jest w pełni przejrzyste, a wszelkie ważne dane mogą być dostępne w dowolnym momencie.  Polymath wychodzi naprzeciw problemom, które związane są z chaosem powodowanym nadmiarem informacji, wprowadzając innowacyjne narzędzie o nazwie Polymath Dashboard on Scout.

Nowe możliwości

Firma Scout stworzyła kokpity, które umożliwiają zarówno prezentację, jak i udostępnianie danych na temat użytkowania tokenów Polymath ST20, bazując przy tym na rzetelnych, odpowiednio zweryfikowanych danych rynkowych.

Scout Analytics, czyli te właśnie kokpity analityczne dedykowane innym platformom blockchain, umożliwiają ukazanie niestandardowych raportów w czasie rzeczywistym.

Scout Analytics

Rozwiązanie to pomaga otrzymać użytkownikom wgląd w produkty, zapewniając tym samym pełną przejrzystość i dostęp do danych. Dzięki Dashboard on Scout użytkownicy mogą na przykład podejrzeć całkowitą liczbę utworzonych tokenów, podzielonych na odpowiednie grupy.

Zyskują też dostęp do danych publicznych wyświetlanych dla poszczególnych tokenów. Warto dodać, że jest to tak naprawdę dopiero początek funkcjonalności Scout, Analytics, bowiem pulpit ma zostać planowo poddany jeszcze wielu aktualizacjom.

Czy jest Polymath?

Polymath jest platformą ułatwiającą tworzenie security tokens, a następnie proces zarządzania nimi. Jej misją jest znoszenie barier technicznych związanych z obrotem tokenów oraz upowszechnianie tej formy finansowej aktywności.

Zobacz również: Polymath uruchamia PolyMesh – nowy blockchain dla Security Tokens

 

5/5 - (3 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters