Śledź nas na lub dołącz do naszego

Dwie luksemburskie firmy – Black Manta Capital i Tokeny Solutions, połączyły siły, aby wspólnie uruchomić innowacyjną platformę multi-STO. Będzie to pierwsze tego typu przedsięwzięcie, które otrzymało licencję od europejskiego organu regulacyjnego BaFin.

Nowe rozwiązanie STO, w pełni zgodne z przepisami

Nowa, funkcjonalna platforma STO będzie owocem współpracy Black Manta Capital oraz Tokeny Solutions – obie firmy stacjonują w Luksemburgu. Przełomem jest to, że projekt będzie w pełni zgodny z przepisami – otrzymał bowiem licencję europejskiego organu regulacyjnego BaFin. Będzie to innowacyjny projekt, oferujący praktyczne rozwiązania szerokiej grupie inwestorów.

Zobacz również: Przyszłość Security Tokens

Otwarta platforma

Nowa platforma multi-STO będzie otwarta na każdą firmę, która będzie chciała skorzystać z jej usług, oferując funkcjonalne, wysoce innowacyjne rozwiązania.

Będą mogli z nich skorzystać również inwestorzy detaliczni, przy czym obecnie projekt celuje przede wszystkim w rynki europejskie.

Firmy założycielskie jasno sprecyzowały też zakres obowiązków. I tak Black Manta Capital odpowiada za zgodność działań z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz ochronę inwestorów, a Tokeny za dostarczanie nowoczesnych technologii.

Zastosowane rozwiązania

Wszelkie operacje w obszarze STO, jakie będą realizowane za pośrednictwem platformy Black Manta Capital i Tokenów, ukierunkowane są przede wszystkim na zapewnienie uczestnikom rynku dostępu do różnych grup tokenów.

Mowa tutaj zarówno o tokenach bazujących na kapitale, jak i tych opartych na własności.

Praca platformy wspierana jest dodatkowo przez narzędzie o nazwie TREX, które zapewnia szerokie możliwości w zakresie systemów zarządzania tożsamością, certyfikatów walidacyjnych oraz procesów zarządzania transferami.

Zarówno Black Manta Capital, jak i Tokeny z entuzjazmem podchodzą do podjętej współpracy, która zdaniem dyrektora generalnego Tokenów, umożliwi obu graczom lepsze skoncentrowanie się na swoich silnych stronach.

Natomiast zdaniem współzałożyciela Black Manta Capital, dzięki zawiązanemu partnerstwu, obie firmy nabrały jeszcze większego optymizmu w zakresie rozwoju STO w Europie i na świecie.

3/5 - (2 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters