Śledź nas na lub dołącz do naszego

Grupa LeadsMansion jest polską spółką działającą w sektorze fintech. Prowadzi ona prace nad rozbudową i działaniem platformy afiliacyjnej nowej generacji, która oparta będzie o technologię blockchain.

Projekt nazwany został Leadorium i ma wykorzystywać mechanizmy oferowane przez zdecentralizowane bazy danych ze szczególnym uwzględnieniem transparentności rozliczeń, bezpieczeństwa transakcji i usunięciem nieuczciwie generowanego ruchu.

Twórcy platformy zakładają, że Leadorium będzie subskrybowanym narzędziem (SaaS), dostępnym dla wszystkich uczestników rynku.

Grupa LeadsMansion powstała w 2012 r. jako platforma do obrotu leadami, głównie finansowymi.

Wydawcy, czyli podmioty generujące ruch w sieci, a więc blogerzy, posiadacze baz e-mailowych i właściciele stron, po zarejestrowaniu się jako zweryfikowani dostawcy uzyskali możliwość sprzedaży leadów do banków, firm ubezpieczeniowych czy pożyczkowych.

Rozwiązanie to umożliwiło marketerom sieciowym uzyskiwanie coraz wyższych zysków dzięki wyprzedzeniu działań marketingowych odbiorców leadów.

Cały proces obsługiwany był przez platformę LeadsMansion, która optymalizowała przebieg wymiany. Dążono do tego, aby jak największa liczba leadów znalazła nabywcę.

Od 2015 roku grupa LeadsMansion jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

W ostatnim czasie poinformowano również, że prowadzone są prace nad nową platformą afiliacyjną o nazwie Leadorium.

Zapowiadany projekt wykorzystuje technologię blockchain ethereum oraz smartkontrakty w celu zautomatyzowania i zabezpieczenia współpracy oraz rozliczeń na linii wydawca – reklamodawca.

Ważne jest także, aby uniemożliwić modyfikację statystyk uczestników.

Brak możliwości modyfikacji ma zapewnić transparentność oraz motywować wydawców i reklamodawców do uczciwej współpracy.

Smartkontrakty będą egzekwować transakcje zgodnie z pierwotnymi warunkami oraz premiować ponadstandardowe rezultaty uzyskiwane po stronie wydawców.

Zespół LeadsMansion zdobywał już doświadczenie m.in. w sektorze lendtech poprzez uczestnictwo w procesie cyfryzacji całego sektora. Teraz postanowił zebrać najlepsze rozwiązania istniejące już na rynkach: brytyjskim i amerykańskim, i na tej podstawie stworzyć nowy typ platformy, z której sam by również korzystał.

LeadsMansion wyjaśnia, że kluczowym czynnikiem staje się tu wewnętrzna podaż na leady, czyli dane w platformie.

Posiadanie dużej i zdywersyfikowanej liczby chętnych na leady spowoduje, że znaczna część ruchu dostarczonego przez wydawców znajdzie nabywcę.

LeadMansion zakłada, że dodatkowe zabezpieczenia interesów reklamodawców i wykorzystanie technologii blockchain pozwoli w przyszłości zaangażować większą liczbę reklamodawców do umów afiliacyjnych.

Rate this post

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters