Śledź nas na lub dołącz do naszego

Ethereum Classic Labs ogłosiło nawiązanie współpracy z platformą społecznościową iZbreaker, która wykorzysta łańcuch bloków Ethereum Classic w celu usprawnienia swojej funkcjonalności. Blockchain posłuży m.in. stworzeniu specjalnego systemu nagród dla autorów treści, a także usprawnieniu systemu transakcji wśród społeczności.

IZbreaker wypełni lukę w mediach społecznościowych

Kooperacja Ethereum oraz iZbreaker ukierunkowana jest na stworzenie stabilnego środowiska, zapewniającego użytkownikom sieci niczym nieograniczoną interakcję.

Kluczowym narzędziem będzie w tym przypadku technologia blockchain, gwarantująca jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa projektu.

To w oparciu o nią iZbreaker stworzył projekt innowacyjnej, zdecentralizowanej aplikacji, wykorzystując przy tym szerokie zasoby swojej własnej wiedzy technicznej oraz marketingowej.

Zobacz również: Social media oparte o blockchain

Przyłączenie do sieci jest możliwe wyłączenie po otrzymaniu zaproszenia od innego użytkownika.

Platforma wyróżnia się wysokim stopniem funkcjonalności, zapewniając swoim członkom m.in. możliwość korzystania z wykrywania zbliżeniowego oraz inne, nowoczesne udogodnienia.

iZbreaker pragnie zapełnić lukę w mediach społecznościowych, dostarczając ich użytkownikom rozwiązań, niemających dotąd na tym obszarze zastosowania.

Platforma będzie otwarta na wszystkich uczestników, niezależnie od tego, czego szukają oni w social mediach, a wsparcie społeczności będzie przebiegało w zaufanym i bezpiecznym środowisku.

Zobacz również: Aplikacja Calibra otwiera rynek kryptowalutowy przed użytkownikami Facebooka

Cel

Działania iZbreaker ukierunkowane są przede wszystkim na udzielanie użytkownikom niezbędnego wsparcia w procesie odkrywania połączeń wzbogacających zarówno ich relacje na gruncie prywatnym, jak i zawodowym.

Współpracę z Ethereum można zaś uznać za znaczącą dla stworzenia relacji z uczestnikami, bazujących w dużej mierze na wzajemnej lojalności.

Uczestnicy ci, przystępując do platformy poszerzają swoje możliwości nawiązywania interakcji, opierając się przy tym na istniejącej sieci osobistej.

iZbreaker ma stać się także miejscem dla cenionych i pływowych osób, związanych ze światem artystycznym, sportowym czy politycznym.

Zobacz również: BitTube nowym konkurentem YouTube?

Partnerstwo

Ethereum Classic wpiera projekt iZbreaker już od chwili jego powstania.

Zarząd ETC urzekło w nowych partnerze przede wszystkim oryginalne podejście do sieci społecznościowej, zakładające zapewnienie użytkownikom przynależności do internetowej społeczności znajomych oraz dzielenie się treściami w publicznych łańcuchu bloków, z zachowaniem integralności, niezależności, a także wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych.

Darmowe Szkolenie: Kryptowaluty – jak zacząć i przetrwać? Kurs dla każdego. Podobne kursy oferowane są nawet za kilka tysięcy złotych!

 

5/5 - (1 vote)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters