Śledź nas na lub dołącz do naszego

Nadchodzi kolejny przełom na rynku krypto. Znany producent smartfonów – HTC, ogłosił wprowadzenie modelu HTC EXODUS 1 Binance Edition. Będzie to pierwszy model obsługujący sieć Binance Chain.

Szybszy dostęp do rynku krypto dzięki smartfonom HTC

HTC zapowiedziało wprowadzenie pierwszego modelu smartfona z funkcją obsługi Binance Chain  – HTC EXODUS 1 Binance Edition.

Jest to kontynuacja serii Exodus, która weszła na rynek już w 2018 roku, a mowa tu o innowacyjnych smartfonach integrujących funkcje właściwe technologii blockchain.

EXODUS 1 będzie najnowszą odsłoną blockchainowych smartfonów, zaprojektowaną we współpracy z giełdą kryptowalut Binance oraz z zainstalowaną aplikacją Zion Vault.

Zobacz również: Pundi XPhone – początek ery telefonów blockchain

Rynek krypto jeszcze bliżej

Nowoczesne rozwiązania platformy Zion zastosowane w nowym modelu HTC zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa zasobów kryptograficznych

Aplikacja Zion Vault, w którą wyposażony został HTC EXODUS 1, będzie pełniła funkcję cyfrowego portfela, obsługującego kryptowaluty i tokeny, jak i umożliwi efektywne zarządzanie kluczami.

HTC EXODUS 1

Na nowym modelu HTC będą dostępne również aplikacje Binance oraz TrustWallet.

Zobacz również: Portfel kryptowalut – jak bezpiecznie przechowywać bitcoina, tokeny?

Takie rozwiązania zapewnią użytkownikom jeszcze szybszy i łatwiejszy dostęp do świata zasobów kryptograficznych. Co więcej, na co zwrócił uwagę w jednym z komentarzy sam dyrektor generalny Binance, smartfony mają coraz większe znaczenie dla branży kryptograficznej.

Z powodzeniem można je bowiem wykorzystywać jako prosty w obsłudze portfel sprzętowy, który jest zawsze w zasięgu ręki.

 

5/5 - (1 vote)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters