Śledź nas na lub dołącz do naszego

Fetch.Al to firma zajmująca się sztuczną inteligencją i ekonomią cyfrową, mająca swoją siedzibę w Cambridge, w Wielkiej Brytanii.

Fetch.AI to także token wydany na platformie Ethereum.

Fetch.AI można przedstawić jako zdecentralizowany projekt cyfrowy, który działa w oparciu o technologię blockchain i sztuczną inteligencję.

Raport Hype Cycle for Blockchain Business z 2019 roku stwierdza, że głównym celem tokena jest uwolnienie nowej wartości poprzez wzrost autonomii tzw. Agentów ekosystemu, czyli ludzi, maszyn i organizacji, a tym samym wspieranie gospodarki programowalnej.

Fetch.AI korzysta z niezależnych Agentów programowych.

Agenci autonomiczni są tu podmiotami cyfrowymi i mogą przeprowadzać transakcje niezależnie od ludzkiej interwencji, mogą też reprezentować siebie, urządzenia, usługi lub odpowiednie osoby. Agenci mogą pracować samodzielnie lub wspólnie tworzyć rozwiązania dla złożonych problemów.

Zobacz również: Matrix AI Network – Blockchain 3.0

Świat cyfrowy, w którym żyją Agenci, to Otwarte Ramy Ekonomiczne (OEF).

Następuje tu wymiana wartości i każdy Agent widzi dla tych wartości przestrzeń zoptymalizowaną w czasie rzeczywistym.

Rzeczy ważne są tu jasne i doskonale widoczne, mniej ważne są natomiast usuwane.

OEF zapewnia Agentom potrzebne środki i sposoby, aby przedstawić otaczający świat.

Podstawą cyfrowego świata jest inteligentna księga. Jest to nowa generacja sposobów uczenia się, która zapewnia zbiorową superinteligencję, wykorzystywaną potem do wspierania indywidualnych inteligencji poszczególnych Agentów.

Zapewnia ona wszystkim odpowiednią wiedzę rynkową, dzięki czemu każdy Agent ma możliwość jej wykorzystania w najbardziej optymalnej drodze do celu.

Inteligencja Fetch.AI obsługuje miliony transakcji na sekundę.

Fetch.AI jest uznawany za przykład Multistack Innovator w raporcie Gartner Seize the Technology Advantage With Combinatorial Digital Innovation, opublikowanym 23 sierpnia 2019 r.

Stwierdzono, że digitalizacja umożliwia pojawianie się nowych technologii.
To właśnie dyrektorzy IT i liderzy technologii cyfrowych powinni wykorzystywać kombinatoryczne innowacje cyfrowe, aby uzyskiwać przewagę na rynku nowoczesnych technologii.

Ponieważ coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z możliwości, jakie daje technologia blockchain, można się spodziewać, że zostanie ona wkrótce wdrożona w wielu sektorach i branżach gospodarki i przemysłu.

Fetch.AI uważa, że konwergencja systemów blockchain, AI i systemów wieloagentowych jest jednym z głównych obszarów działania nowoczesnych technologii w najbliższym czasie.

Dzięki umożliwieniu korzystania z nowoczesnej technologii, Fetch.AI pozwala firmom uwolnić swój pełny potencjał technologiczny.

4.6/5 - (7 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters