Śledź nas na lub dołącz do naszego

Szwajcarska platforma cyfrowa Blue Hill Mining obrała sobie za cel stokenizowanie sektora przemysłu wydobywczego. Technologia blockchain zapewnić ma większą przejrzystość w zakresie pozyskiwania surowców.

Zobacz również: Szkolenie Kryptowaluty – jak zacząć i przetrwać? Kurs dla każdego

Blue Hill Mining wsparciem dla przemysłu wydobywczego

Platforma Blue Hill Mining powzięła sobie za cel zrewolucjonizowanie przemysłu górniczego, który jak powszechnie wiadomo jest dość kosztownym przedsięwzięciem. Jednocześnie coraz większy nacisk kładzie się na kontrolę sektora wydobywczego, szczególnie w kontekście sposobów pozyskiwania surowców. Aby zapewnić odpowiednią przejrzystość w tym zakresie, Blue Hill Mining celuje w nowoczesne technologie takie jak blockchain. Ma to zapewnić większą skuteczność, a przede klarowność na gruncie handlu surowcami, które do tej pory pozostawiały wiele do życzenia.

Blue Hill Mining wprowadza STO

Aby usprawnić proces wydobycia surowców i zapewnić mu jak największą przejrzystość, Blue Hill Mining podjęła decyzję o rozpoczęciu oferty security token. Obejmie ona tworzenie, sprzedaż oraz emisję STO, które dostępne będą pod nazwą BHM na kilku różnych giełdach, stanowiąc równowartość 30 proc. własności platform Blue Hill oraz Blue Hill Mining. Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa nowego tokena jest to, że będzie on podlegał federalnym przepisom bezpieczeństwa, a dodatkowo nadzoru nad nim podjęła się jedna z cieszących się najlepszą renomą, szwajcarskich kancelarii prawnych. Szacowany koszt jednego tokena BHM wyniesie 0,45 USD.

Blockchain

Działania Blue Hill Mining na gruncie przemysłu wydobywczego nie będą ograniczały się wyłącznie do emisji STO. Platforma bazując na technologii blockchain dąży do tego, aby stać się najlepszym miejscem efektywnej i w pełni przejrzystej działalności oraz komunikacji pomiędzy poszczególnymi podmiotami wydobywczymi.

O Blue Hill Mining

Blue Hill Mining jest szwajcarską platformą cyfrową dedykowaną m.in firmom z sektora przemysłu wydobywczego, a jej nazwa związana jest z cechami geologicznymi obszarów, na terenie których wydobywana jest miedź, której wysokie stężenie prowadzi do niebieskiego zabarwienia podłoża. Celem projektu jest rozwój usługi peer to peer, stanowiącej wspólne ogniwo firm wydobywczych, hut, logistycznych, banków oraz międzynarodowych koncernów. Mocną stroną projektu z pewnością jest to, że realizują go profesjonaliści posiadający wieloletnie doświadczenie zarówno w przemyśle wydobywczym, jak i w dziedzinie usług finansowych.

3.4/5 - (20 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters