Śledź nas na lub dołącz do naszego

Stacjonująca w Houston firma VRBex wprowadza w pełni zgodą z obowiązującymi regulacjami ofertę security tokens (STO) oraz giełdę kryptowalutową. Przedstawiciele platformy są głęboko przekonani o wysokiej opłacalności kryptowalut, widząc w tym sektorze bardzo duży potencjał.

Giełda kryptowalut VRBex

W początkowej fazie działalności firma będzie zapewniać dwukierunkową wymianę dolara amerykańskiego na kryptowaluty Bitcoin, Ethereum oraz Bitcoin Cash. W dalszej perspektywie planowane jest poszerzenie oferty o security tokens oraz cyfrowe portfele dla walut gotówkowych, kryptowalut oraz STO. Jednocześnie platforma zapewnia, iż wszystkie usługi będą w pełni zgodne z obowiązującymi regulacjami prawnymi, a wprowadzane ostatnimi czasy zmiany w tym zakresie są jej zdaniem korzystne dla sektora cyfrowych usług finansowych, bowiem odpowiedni nadzór regulacyjny może uczynić rynek jeszcze bardziej godnym zaufania.

VRBex zamierza wystawić blisko 135 mln tokenów, które będzie można nabyć w dolarach, euro lub kryptowalutach Bitcoin lub Ether. Dodatkową zachętą do korzystania z platformy jest 30 dni działalności transakcyjnej wolnej od prowizji, po dokonaniu wstępnej rejestracji.

5/5 - (1 vote)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters