Śledź nas na lub dołącz do naszego

Wystartowało Business Metal, nowe konto N26 dedykowane freelancerom oraz przedsiębiorcom. Jego użytkownicy mogą liczyć na zwrot gotówki wynoszący 0,5%. Usługa jest odpowiedzią na odchodzenie przez coraz większa liczbę osób od standardowych form zatrudnienia.

Szereg korzyści

Nowa usługa jaką jest Business Metal zapewnia nie tylko zwrot gotówki w wysokości 0,5% bezpośrednio na konto klientów, lecz również dostęp do takich usług jak Google Ads, Booste, Fiverr, Blinkist, 8 Fit oraz Udemy.

Zakres konta obejmuje ponadto ubezpieczenie podróżne, ubezpieczenie telefonu komórkowego, ubezpieczenie zdrowotne, jak również ubezpieczenie wynajmu samochodu, roweru czy skutera.

Użytkownicy będą ponadto mogli skorzystać z telefonicznej obsługi lub z obsługi za pośrednictwem czatu. Miesięczny koszt prowadzenia konta dla większości krajów europejskich wynosi 16,90 euro miesięcznie.

Business Metal może okazać się szczególnie przydatne dla osób podróżujących.

Zobacz również: Millenialsi wolą Afterpay i Revolut niż tradycyjne banki. Moda czy znak czasu?

Zapewnia bowiem możliwość dokonywania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi prowizjami. Ponadto klienci, którzy zdecydują się na otworzenie konta, otrzymają bezdotykową kartę debetową Master Card, wykonaną ze stali nierdzewnej, ważącą 18 g, czyli trzykrotnie więcej niż standardowa karta. Jest ona dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, różowej oraz szarej.

Odpowiedź na potrzeby klientów

Zgodnie ze stanowiskiem N26, nowa usługa jest odpowiedzą na fakt, iż freelancerzy oraz osoby prowadzące własną działalność gospodarczą stają się coraz bardziej liczącą się siłą na rynku pracy.

Tymczasem ich potrzeby nie są dostrzegane przez większość tradycyjnych banków, dlatego konto Business Metal może stanowić atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnej bankowości.

Business Metal to nie jedyne rozwiązanie jakie w ostatnim czasie wprowadziło N26.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez bank, wielu użytkowników tradycyjnej bankowości nie jest usatysfakcjonowanych świadczonymi usługami.

Większość respondentów wskazywała, że najbardziej irytują ich ukryte opłaty bankowe.

Aby móc lepiej rozumieć potrzeby klientów, a co za tym idzie skutecznie im przeciwdziałać, N26 utworzył specjalny Big Banking Chat, za pośrednictwem którego klienci mogą zgłaszać wszelkie trapiące ich problemy związane z bankowością, licząc przy tym na szybką odpowiedź.

Zobacz również: Revolut przebija ofertę tradycyjnych banków

 

5/5 - (11 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters