Śledź nas na lub dołącz do naszego

Coindeal jest jedną z największych giełd kryptowalut w Europie. Rozwija się bardzo prężnie i zyskuje co raz większą popularność. Jakie są o niej opinie? Czy jest bezpieczna? Czy warto założyć założyć konto i z niej korzystać? Wyjaśniamy poniżej.

CoinDeal – co to jest?

Coindeal jest międzynarodową giełdą kryptowalut. Platforma została założona nieco ponad rok temu przez trzech Polaków. Giełda szybko się rozwija. Dzisiaj jako jedna z niewielu, posiada szwajcarską licencję VQF, która potwierdza jej wiarygodność finansową i bezpieczeństwo. Użytkownicy mają o niej dobre opinie, a mnogość part walutowych może do niej przyciągać.

Ostatnio giełda CoinDeal weszła także na rynek w Stanach Zjednoczonych, a jej logo już drugi sezon widnieć będzie na koszulkach drużyny piłkarskiej z Premier LeagueWolverhampton Wanderers.

Z tej okazji, giełda Coindeal wyemitowała swoje własne tokeny CDL, które za darmo rozdaje swoim użytkownikom!

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, by dowiedzieć się, jak założyć konto na Coindeal, jak handlować i jak otrzymać darmowe tokeny CDL z giveaway.

CoinDeal giveaway – jak otrzymać darmowe tokeny CDL?

Coindeal stworzyło swój własny token CDL, na wzór innych giełd, w tym Binance Coina. Całkowita liczba tokenów wynosi tylko 50 mln. Giełda tokenów nie sprzedaje, ale 90% rozdaje swoim użytkownikom z okazji wejścia na rynek USA!

Coindeal

Co trzeba zrobić, aby otrzymać darmowe tokeny CDL z giveaway Coindeal?

  1. Należy założyć darmowe konto (kliknij tutaj) .
  2. Wykonać weryfikację.
  3. Kliknąć “Get Free Tokens”.
  4. Sprawdzić stan swojego portfela na giełdzie. 100 CDL powinno tam trafić za darmo!

Coindeal – jak założyć konto?

  1. Przechodzimy pod ten link (kliknij tutaj).
  2. W prawym górnym rogu strony zawsze możemy wybrać język.
  3. Zostajemy poproszeni o podanie adresu e-mail, ustanowienie silnego hasła oraz akceptację regulaminu, wskazanie obywatelstwa, a także udowodnienie, że nie jesteśmy robotem.
Coindeal

Po naciśnięciu “Załóż konto” otrzymamy e-mail weryfikacyjny. Sprawdzamy swoją pocztę e-mail i klikamy w otrzymany link.

Następnie logujemy się do Coindeal podanymi danymi. Przechodzimy do ustawień bezpieczeństwa konta. Może trzeba będzie w prawym górnym rogu nacisnąć na krzyżyk, by wyłączyć reklamę. Oprócz tego, strona czasem wraca do angielskiej wersji językowej, szczególnie jeśli zgodnie z naszymi poradami używacie VPN. Jeżeli chcemy polską wersję, kilka razy będziemy musieli (w prawym górnym rogu) zmienić język.

Wybieramy rodzaj konta i podajemy swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Po podaniu tych danych, otrzymamy SMS z kodem weryfikacyjnym. Kod należy wpisać w kolejnym okienku.

Coindeal

Następnie włączamy podwójne zabezpieczanie konta poprzez kod generowany w aplikacji Google Authenticator. Aplikację tę należy zainstalować na smartphonie, a następnie zeskanować nią kod QR.

Coindeal

Jest to standardowa procedura, wykonywana w trosce o zabezpieczenia konta giełdowego, spotykana dzisiaj na niemal każdej szanującej się giełdzie kryptowalut. Warto zapisać sobie kod odzyskiwania, w razie usunięcia aplikacji lub awarii telefonu.

Po zeskanowaniu kodu QR w naszej aplikacji pojawi się sześciocyfrowy kod, generowany co 30 sekund. Należy go wpisać na stronie Coindeal i kliknąć “CONFIRM”.

Wreszcie przechodzimy do weryfikacji konta. Wymaga tego od nas oraz giełdy kryptowalut prawo przeciwko praniu brudnych pieniędzy oraz funansowaniu terroryzmu. Bez w pełni zweryfikowanego konta nie będziemy mogli robić przelewów z i na giełdę, a zatem nie będziemy mogli na niej handlować… Nie spełnimy również warunków giveaway, czyli nie otrzymamy darmowych tokenów CDL.

Należy zatem podać informacje o swoim adresie zamieszkania, a także numer oraz datę wydania i wygaśnięcia dokumentu tożsamości, którym się posługujemy. Może być to paszport lub dowód osobisty.

Coindeal

Następnie zostajemy poproszeni o przesłanie skanu lub zdjęcia tego dokumentu, a także zrobienie sobie selfie. Wreszcie, musimy udowodnić, że adres zamieszkania, który podaliśmy, jest prawdziwy. W tym celu musimy przesłać skan rachunków (np. za prąd, wodę) lub wyciąg albo potwierdzenie z banku (może to być pdf z bankowości elektronicznej, na którym widnieje nasz adres zamieszkania).

Coindeal

Nasze dane zostaną sprawdzone przez pracowników Coindeal, a konto zostanie zweryfikowane. O pomyślnej weryfikacji zostaniemy poinformowani mailem. Nie powinna ona potrwać dłużej, niż kilka godzin.

Po weryfikacji, w pełni możemy korzystać z konta, a także nacisnąć “Get free tokens”, by otrzymać 100 tokenów CDL za darmo.

Coindeal – jak kupić bitcoina za dolary, funty lub euro?

Przechodzimy na stronę główną Coindeal. W prawym górnym roku wybieramy nasz język i klikamy na “Giełda / Exchange”. Ukazuje się nam strona główna giełdy kryptowalut, przedstawiająca dostępne pary handlowe.

Coindeal

Jeżeli nie mamy środków na koncie, musimy je wpłacić (1), aby dokonać zakupu kryptowalut.

Do wyboru mamy przelew bankowy, Skrill oraz epay. Oczywiście, po to robiliśmy długą weryfikację konta, by teraz móc wykonywać przelewy do i z giełdy kryptowalutowej, zgodnie z obowiązującym prawem.

Coindeal

Po zasileniu konta środkami, możemy kupić kryptowalutę. Wybieramy przycisk KUP (2) na stronie głównej giełdy, przy interesującej nas parze walutowej, np. BTC/USD jeśli chcemy kupić bitcoina za dolary.

Coindeal

Na środku strony mamy wykres zmiany ceny. Poniżej oferty kupna i sprzedaży bitcoinów. Całkiem na prawo widzimy ostatnio zawarte transakcje kupna i sprzedaży bitcoinów.

Jeżeli chcemy kupić bitcoina, interesuje nas formularz po lewej stronie strony. Wybieramy BUY, wpisujemy cenę, za jaką chcemy kupić bitcoina, a także jego ilość. Składamy ofertę kupna lub kupujemy bitcoina od kogoś, kto wystawił ofertę sprzedaży.

Udanego handlu!

4.7/5 - (28 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters