Śledź nas na lub dołącz do naszego

W ostatnim czasie dało się zauważyć zwiększone zainteresowanie cyfrowymi aktywami, kryptowalutalmi, technologią blockchain oraz zdecentralizowanymi aplikacjami finansowymi (De-Fi), zarówno w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA), jak i na niemal całym świecie. Jednocześnie zrodziło się wiele obaw związanych z ryzykiem, zgodnością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem.

Rozwiązanie tych problemów przynieść ma ZENIQ – pionierska firma, której misją jest tworzenie bezpiecznych rozwiązań umożliwiających przesyłanie zasobów cyfrowych, zapewniając jednocześnie dostęp do płynności za pośrednictwem aplikacji De-Fi oraz pełną przejrzystość.

Obiecująca współpraca

Partnerstwo nawiązane z szejkiem Ahmadem Saeed Bin Hasher Al Maktoum można potraktować jako wyraz zaangażowania ZENIQ w proces wspierania ZEA w dążeniach do wprowadzenia gospodarki cyfrowej. Dzięki temu większego znaczenia nabierze również rola, jaką Emiraty mają odegrać w czwartej rewolucji przemysłowej.

Rozpoczęta współpraca ma także na celu uruchomienie na przestrzeni nadchodzących tygodni nowoczesnej platformy w Międzynarodowym Centrum Finansowym w Dubaju (DIFC), służącą do tokenizacji aktywów cyfrowych. Dostęp do płynności DIFC zapewni przyjazne użytkownikom rozwiązania, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z najważniejszymi międzynarodowymi i krajowymi standardami, w tym KYC oraz AML.

Aby zapewnić bezpieczne i skuteczne rozwiązania dla tokenizacji w ZEA, ZENIQ podejmuje dodatkowo współpracę z wysoko wyspecjalizowanymi partnerami.

Zjednoczone Emiraty Arabskie zwracają się w stronę technologii blockchain

ZENIQ podjęła się wyzwania jakim jest przekształcenie ZEA w pionierski rynek globalny, a jednocześnie uczynienie z tego państwa bezpiecznego i przyjaznego miejsca dla zarządzania cyfrowymi zasobami. Jak przekonuje szejk Saeed Bin Hasher Al Maktoum, zgodnie z wizją szejka Mohammeda Bin Rashida Al Maktouma, premiera Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz władcy Dubaju, miasto ma stać się całkowicie zasilane technologią blockchain.

O ZENIQ

ZENIQ jest firmą założoną przez grupę ekspertów specjalizujących się w takich dziedzinach jak technologia blockchain, fintech, sport, prawo, a także ochrona środowiska. Jej misją jest wprowadzanie rozwiązań opartych na technologii blockchain, pomocnych w codziennym życiu.

W ostatnim czasie platforma podjęła się wyzwania jakim jest uczynienie z ZEA bezpiecznego rynku zarządzania zasobami cyfrowymi. Jak twierdzi dyrektor generalny ZENIQ, Mag. Erwin Dokter, platforma jest w stanie uwolnić prawdziwy potencjał technologii blockchain, dostarczając jednocześnie innowacji cyfrowych oraz ciekawych możliwości ekonomicznych.

4.6/5 - (184 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters