Śledź nas na lub dołącz do naszego

Polska firma biotechnologiczna Xanto uruchomiła niedawno wirtualny token, wspierany przez fizyczny produkt, jakim jest ksantohumol. Jest to naturalny flawonoid wytwarzany z wysokiej jakości chmielu.

Xanto liderem w produkcji bioaktywnych molekuł

Firma Xanto znana jest przede wszystkim z produkcji czystego ksantohumolu pozyskiwanego z chmielu zwyczajnego uprawianego w Polsce oraz w Niemczech. Wykorzystywana jest przy tym innowacyjna metoda naturalnej ekstrakcji. Xanto uznawana jest za czołowego polskiego producenta naturalnych, bioaktywnych molekuł znajdujących zastosowanie w leczeniu różnych schorzeń. W połowie września firma uruchomiła natywny token o nazwie Xan, który wspierany przez fizyczny towar, jakim jest ksantohumol.

Ksantohumol na blockchainie

Uruchomiony przez Xanto token dostarcza wyjątkowych korzyści. Jego cena w dniu premiery wynosiła 2 USD, po czym zaczęła stopniowo rosnąć. Można wymienić go na rzadki surowiec – ksantohumol, będący naturalnym flawonoidem produkowanym z chmielu, lub sprzedać po cenie rynkowej. Warto wspomnieć, że prezesem Xanto jest Tomasz Tokarski, któremu firma zawdzięcza wiele wyróżnień, m.in. nagrodę Made in Poland 2021 przyznaną za rozwój i promowanie polskich produktów na arenie międzynarodowej oraz Polską Nagrodę Innowacyjności 2021.

Ksantohumol jako czołowy produkt Xanto

Jak utrzymują przedstawiciele firmy, jest ona producentem najczystszego ksantohumolu w skali światowej – osiąga bowiem czystość ponad 99%. Jest on eksportowany do różnych krajów na całym świecie. Do jego produkcji wykorzystuje się wyłącznie europejski chmiel, co zapewnia produktowi Xanto najwyższą jakość.

3.1/5 - (430 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters