Śledź nas na lub dołącz do naszego

Twórca grupy WallStreetBets wyznaczył sobie za cel upodobnienie rynku akcji, do rynku kryptowalut. Aby go zrealizować, zamierza oczywiście wykorzystać technologię blockchain, sprzyjającą manipulacji rynkiem. To na niej oparta będzie nowa, zdecentralizowana aplikacja. Misją WallStreetBets jest zbudowanie sprawiedliwego systemu, opartego na społeczności.

Token $WSB

WallStreetBets zamierza wykorzystać technologię blockchain, aby wejść do zdecentralizowanego świata. Jednym z etapów wprowadzania w życie tego planu, jest utworzenie przez grupę specjalnej, zdecentralizowanej aplikacji, opartej na blockchainie, która będzie posiadała swój własny token$WSB. Jego nabywcy będą mogli go wykorzystać do głosowania nad kwestią kiedy i jak zmieniona zostanie równowaga portfela inwestycyjnego.

WallStreetBets wykorzysta technologię blockchain

Jednocześnie przedstawiciele WallStreetBets podjęli współpracę ze specjalistami z zakresu technologii blockchain, która ma pomóc w stworzeniu zdecentralizowanych exchange-traded portfolios (ETPs). Mają one stanowić alternatywę dla różnego rodzaju manipulacji rynkowych, szerzonych zdaniem przedstawicieli grupy, przez liczne banki i fundusze hedgingowe. Technologia blockchain kojarzona jest powszechnie przede wszystkim z rynkiem kryptowalut. WallStreetBets zamierza ją jednak wykorzystać w handlu na rynku akcji, jako że nie jest zainteresowana operacjami na kryptowalutach. Założyciel grupy, Jaime Rogozinski, uważa, że wdrożenie technologii blockchain na rynki finansowe, stanowi naturalną kolej rzeczy, a jednocześnie przyczyni się do demokratyzacji rynków.

Token $WSB posłuży do głosowania

Aplikacja WallStreetBets (DApp), dysponująca własnym tokenem $WSB, umożliwi wykorzystanie go do głosowania nad równoważeniem i ekspozycją narzędzi należących do społeczności. Ich posiadacze zyskają możliwość wyrażania swojej opinii, poprzez podpisanie za pomocą tokena prostej transakcji. Jak podkreśla dyrektor generalny WallStreetBets, misją grupy jest zbudowanie sprawiedliwego systemu, który opierać się będzie na społeczności.

4.2/5 - (9 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters