Śledź nas na lub dołącz do naszego

Twitter, jedna z największych platform społecznościowych na świecie, ogłosił niedawno, że nawiązał strategiczne partnerstwo ze Stripe – wiodącą firmą zajmującą się płatnościami online. Współpraca ta pozwoli użytkownikom Twittera na łatwiejsze zarabianie na swoich treściach, dzięki systemowi monetyzacji, który został wprowadzony niedawno na tej platformie.

System monetyzacji

Twitter już od dłuższego czasu pracował nad tym, aby stworzyć możliwość zarabiania dla swoich użytkowników, którzy często publikują ciekawe treści na tej platformie. System monetyzacji, który został wprowadzony, umożliwia użytkownikom sprzedaż specjalnych subskrypcji, które dają dostęp do dodatkowych treści oraz innych korzyści. Dzięki temu użytkownicy mogą uzyskać dodatkowy dochód, a fani i obserwujący mają dostęp do ekskluzywnych materiałów.

Twitter i Stripe – razem dla Twojego sukcesu!

Partnerstwo z firmą Stripe, której zaawansowane technologie płatności online są szeroko wykorzystywane w branży e-commerce, pozwoli Twitterowi na wzmocnienie swojej oferty w zakresie zarabiania przez użytkowników. Dzięki temu rozwiązaniu, transakcje będą przeprowadzane szybko i bezpiecznie, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia liczby użytkowników korzystających z systemu monetyzacji.

Nie bez znaczenia dla Twittera jest również fakt, że Elon Musk – założyciel i CEO Tesla, a także innych innowacyjnych firm takich jak SpaceX i Neuralink – ogłosił swoje wsparcie dla tej platformy. Musk, który jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi w branży technologicznej, zadeklarował swoją gotowość do wsparcia użytkowników Twittera, którzy chcą rozwijać swoje projekty i biznesy.

Dzięki partnerstwu z firmą Stripe oraz wsparciu ze strony tak znaczącej postaci jak Elon Musk, Twitter może znacznie rozwinąć swój system monetyzacji i pomóc użytkownikom w zarabianiu na swoich treściach. W ten sposób platforma ta może stać się jeszcze bardziej atrakcyjna dla twórców treści i przedsiębiorców, którzy chcą wykorzystać jej potencjał do rozwijania swoich projektów i osiągania sukcesów.

5/5 - (2 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters