Śledź nas na lub dołącz do naszego

TimeCoinProtocol jest zdecentralizowanym protokołem gospodarki współdzielenia, który ma na celu optymalizację wykorzystania zasobów światowych. Różne aplikacje mogą być budowane i uruchamiane na TimeCoinProtocol, w tym aplikacje stron trzecich. Projekt kładzie silny nacisk na Gig Economy i Creator Economy.

Projekt wyemitował oryginalną kryptowalutę o nazwie TimeCoin (TMCN), która jest już notowana na giełdach BitFrorex, BiKi i BitMart, a projekt planuje być notowany na Binance DEX w listopadzie i innych głównych giełdach. Projekt zebrał miliony dolarów, w tym fundusze od firmy macierzystej, inwestorów kapitałowych i inwestorów kryptowalutowych.

Istnieje ograniczona liczba tokenów dostępnych w specjalnej sprzedaży tokenów kończącej się pod koniec października.

Projekt koncentruje się obecnie na aplikacji Gig Economy o nazwie TimeTicket, aplikacjach Creator Economy o nazwach GameTomodachi, eSportStars i VTuber Production, NeoRad.

TimeCoin będzie wykorzystywany w różnych aplikacjach na platformie.

TimeTicket to uznana platforma wymiany umiejętności z ponad 560 000 użytkowników w Japonii, która generuje kilka milionów dolarów ze sprzedaży. Przychody z TimeTicket wzrosły ponad 40-krotnie w ciągu 3 lat, a firma planuje ekspansję międzynarodową.

Aplikacja GameTomodachi została przerobiona na podstawie modelu biznesowego TimeTicket, polegającego na kojarzeniu kupujących i sprzedających, ale jej głównym celem są gry. GameTomodachi to aplikacja dopasowująca graczy do gier, która jest skierowana na rynek międzynarodowy, w tym dwa duże rynki: Indie i Indonezję. Aplikacja ma obsługiwać ponad 30 języków i ponad 1000 gier, a jej premiera odbędzie się w październiku 2021 roku.

GameTomodachi ułatwia nawiązywanie przyjaźni poprzez gry i czaty; to świetny sposób na poznanie innych graczy i nawiązanie znajomości, które mają wspólne zainteresowania poza granicami kraju.

Użytkownicy mogą z łatwością znaleźć swoich idealnych kolegów z gry dzięki łatwym opcjom wyszukiwania obejmującym tytuły gier i funkcje serwisu, takie jak czaty rozrywkowe, wideoczaty i anime voice. Ponadto użytkownicy mogą zarabiać pieniądze, sprzedając bilety na wybrane przez siebie usługi rozrywkowe, takie jak granie w gry, cosplay, śpiewanie itp.

Wykorzystując model biznesowy TimeTicket, możliwe jest uzyskanie przyzwoitego dochodu, ponieważ niektórzy sprzedawcy biletów na TimeTicket zarabiają już około 10.000 dolarów miesięcznie ze sprzedaży biletów. Nawet przy ograniczeniach związanych z pandemią Covid, użytkownicy mogą zarabiać pieniądze z domu grając w swoje ulubione gry lub ucząc technik gry jako trenerzy.

NeoRad Production to usługa zarządzania VTuberami, która jest skierowana również na rynek globalny. NeoRad wspiera kilku VTuberów, którzy tworzą filmy strumieniowe związane z grami, anime i piosenkami. Shirahari Uni była naszą pierwszą VTuberką. Obecnie ma ponad 100,000 subskrybentów. Firma NeoRad podpisała umowy z innymi VTuberami, takimi jak Koizumi Hoshi, ukierunkowanymi na odbiorców z Azji Południowo-Wschodniej i USA.

Projekt może zaoferować innowacyjny system DeFi, który nazywa się Creator Sponsor Staking (CSS) wraz z naszym rynkiem NFT. Fani mogą zwiększyć swój stan posiadania TimeCoin o 12% po 6 miesiącach stakowania i 24% po 12 miesiącach stakowania.

Zwiększona część zostanie podzielona 50/50 pomiędzy fanów i twórców. W zamian za sponsoring, twórcy zapewnią członkostwo z ekskluzywnymi usługami, cyfrowe przedmioty NFT, usługi i kupony rabatowe.

CEO TimeTicket GmbH, Masato Kakamu, wyjaśnił w niedawnym AMA:

“Chcemy stworzyć miejsce, w którym profesjonalni gracze, twórcy i fani mogą łatwo zarabiać pieniądze, co pomoże im również lepiej angażować się w relacje z fanami. Aby rozszerzyć usługi GameTomodachi i eSportStars, chcemy również zaoferować esportowy hazard. Oferujemy wydobycie eSportowe, aby uczestnicy mogli zarabiać TimeCoin. Im więcej TimeCoin posiadają uczestnicy, tym lepsze usługi mogą uzyskać.”

Projekt wymaga dalszego rozwoju, w tym implementacji funkcjonalności DeFi i NFT na TimeCoinProtocol dla tych aplikacji i produkcji VTuberów, a także nowych funduszy na wsparcie kosztów rozwoju i marketingu.

W ramach projektu planowane jest stworzenie rynku NFT, na którym nasi VTuberzy oraz inni twórcy na świecie będą mogli handlować przedmiotami NFT. Pozwoli to zarówno twórcom, jak i fanom na otrzymanie dodatkowych tokenów, a także przedmiotów w grze, sztuki i postaci z anime, którymi będą handlować.

Z tego powodu podjęta została decyzja o uruchomieniu pozarynkowej sprzedaży tokenów. Inwestorzy TMCN mogą uzyskać dodatkowy dochód również poprzez wspieranie twórców.

Z całkowitej liczby 100 000 000 istniejących tokenów TMCN, 10 000 000 tokenów zostanie sprzedanych podczas specjalnej sprzedaży tokenów. Kilka milionów dolarów wartości TimeCoin (TMCN) zostało już sprzedanych i istnieje ograniczona liczba tokenów dostępnych do sprzedaży.

TimeCoin będzie można nabyć w BTC, USDT lub ETH za pośrednictwem strony TimeCoinProtocol.com/sale, gdzie można również zapoznać się z tabelą okresów wydawania tokenów.

Aby zakupić TMCN, inwestorowi jest SILNIE ZALECANE przygotowanie prywatnego portfela, takiego jak MetaMask. (Inwestorowi NIE zaleca się zakupu TMCN za pomocą konta na giełdzie kryptowalut).

Zapisz się na Telegram TimeCoinProtocol, aby zdobyć Darmowe Nagrody TMCN.

4.7/5 - (9 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters