Śledź nas na lub dołącz do naszego

The Sandbox i Warner Music Group łączą siły, aby wspólnie stworzyć wirtualną przestrzeń poświęconą muzyce. Oznacza to, że wkracza ona do świata metaverse.

Słynna wytwórnia w świecie metaverse

Cieszący się w ostatnim czasie dużą popularnością projekt metaverse o nazwie The Sandbox, rozpoczął współpracę z Warner Music Group, jedną z największych wytwórni muzycznych na świecie. Informację tę przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Projekt ukierunkowany jest na wprowadzenie muzyki do przestrzeni metaverse. Tym samym w przestrzeni The Sandbox pojawia się miejsce reprezentujące muzyczny, wirtualny świat. Uściślając, wytwórnia Warner Music Group nabyła w The Sandbox cyfrową nieruchomość, która będzie stanowić połączenie parku muzycznego z salą koncertową.

Entuzjazm z powodu nowego projektu.

Przedstawiciele słynnej wytwórni nie kryją entuzjazmu z powodu współpracy podjętej z The Sandbox. Jak przekonuje Oana Ruxandra, dyrektor ds. cyfrowych w Warner Music Group, nawiązanie tego partnerstwa zapewni firmie wiele ciekawych możliwości związanych z metaverse. Usytuowany przy plaży land zapewni jej rozwój nowych, ciekawych doświadczeń związanych z muzyką społecznościową, zapewniając zarówno fanom, jak i artystom niczym nieograniczone możliwości angażowania się.

Plany na przyszłość

The Sandbox deklaruje, że już w najbliższej przyszłości wystawi na sprzedaż landy sąsiadujące z nieruchomością Warner Music Group. Dzięki temu miłośnicy muzyki będą mogli nabyć landy w obszarze działań wytwórni.

Jak zapewnia Sébastien Borget, współzałożyciel i dyrektor operacyjny The Sandbox, celem firmy jest stworzenie miejsca, w którym zarówno twórcy, jak i fani oraz gracze będą mogli doświadczać wyjątkowych wrażeń, będąc jednocześnie bliżej swoich ulubionych wykonawców. Umożliwią to NFTs. Tym samym metaverse staje się bardzie otwarty na inicjatywy fanów oraz całej społeczności.

Pozycja The Sandbox

The Sandbox zajmuje obecnie drugie miejsce pod względem kapitalizacji rynkowej w grupie kryptowalut Metaverse. Jednocześnie w ogólnych rankingach SAND znajduje się na liście 40 najsilniejszych kryptowalut. Swój rekordowy wynik odnotował pod koniec listopada ubiegłego roku, kiedy jego cena wyniosła 8,40 USD.

5/5 - (6 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters