Śledź nas na lub dołącz do naszego

Geneza „Hodl”

„Hodl” – neologizm słowotwórczy pochodzący od wyrazu „Hold” (z ang. „trzymać”). Przedstawia strategię tzw. „Hodlerów” czyli ludzi, którzy nie zajmują się day-tradingiem – tylko kupują kryptowaluty i trzymają na długi okres czasu z nadzieją na przyszłe, duże wzrosty danego waloru.

Pochodzi od anegdotycznego wpisu użytkownika na forum bitcointalk z grudnia 2013 roku, który chciał się wyżalić społeczności ze strat jakie poniósł nie sprzedając Bitcoina przed spadkiem – po tym jak cena osiągnęła historyczne ATH („All Time High”). Uznał więc, że jest po prostu słabym traderem i będzie trzymał Bitcoina, czekając aż cena wróci do poziomu jego zakupu lub wyżej. Jako, że wpis był emocjonalny, pełen nerwów i pisany pod wpływem alkoholu – użytkownik ten – przejęzyczył się pisząc „hodling” zamiast „holding” i tak to rozbawiło czytelników posta, że już na zawsze weszło do kultury społeczności kryptowalutowej jako określenie na ludzi, którzy po prostu kupują i trzymają czyli stosują tzw. „Hodl”.

Kim jest Suppoman?

Suppoman czyli Michael Suppo to pseudonim jednego z najbardziej rozpoznawalnych “influencer’ów” kryptowalutowych, który działa przede wszystkim za pośrednictwem serwisu youtube.

Hodl Suppoman’a

2 tygodnie temu – Suppoman – prowadząc swoją audycję na żywo – przedstawił swój portfel inwestycyjny na rok 2019, gdzie przedstawił kryptowawaluty, w które zainwestował w nadziei na przyszłe wzrosty. Myślę, że warto zapoznać się z tym co może być kiedyś na topie – biorąc pod uwagę wpływ jaki wywierają osoby medialne w dzisiejszym świecie.hodl

Jak widać na załączonym obrazku – jego portfel inwestycyjny określony procentowo składa się z takich projektów jak:

Stellar , ZilliqaEthos, Utrust, opisywany na portalu Cardano, EthereumOntologyMainframeBitcoin i tajemnicze No 1

Oprócz swojego głównego portfelu “Hodl” – przedstawił on również waluty, które trzyma w mniejszej ilości, jako tzw. „czarne konie”, które mogą w przyszłości dać wysokie zyskihodl

Widzimy tu takie projekty jak np. opisywane na naszym portalu:

Holo, Matrix czy Pundi X

oraz

NanoEOSIcon, VechainNEO, Wanchain, ZebiFusion, BAT, a także trochę mniej znane takie jak: Fantom, Eden, Trinity, Yggdrash, Omnitude, Quark czy Celer.

Większość posiadanych przez niego walut możecie kupić na giełdzie Binance lub w kantorze Changelly.

Co się kryje pod No 1 w portfelu “Hodl” Suppoman’a?

Tajemniczym projektem, które stanowi największą wartość w jego portfelu inwestycyjnym jest wyjawiony w filmie projekt Hedera Hashgraph, który ma być podobno rewolucją w świecie blockchain. Jednak monet nie można obecnie kupić, gdyż są zablokowane do początku 2019 roku.

5/5 - (18 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters