Śledź nas na lub dołącz do naszego

Grupa GSX, główna spółka należąca do Gibraltarskiej Giełdy Papierów Wartościowych, połączyła siły z dwiema azjatyckimi firmami – Chong Sing Fintech Holdings Limited, spółką notowaną na giełdzie w Hongkongu oraz Prime Fintech, firmą zorientowaną na technologię blockchain.

Owocem tej współpracy jest spółka Hashstacs, której celem jest zapewnienie wsparcia w zakresie wykorzystywania technologii blockchain, a która zgonie z planem ma stać się liderem w sektorze security token.

# STACS Securities Trading Asset Classiication Settlement (STACS)

Hashstacs będzie odpowiedzialna m.in. za najnowszy projekt GSX – protokół o nazwie Securities Trading Asset Classiication Settlement (STACS).

Niewykluczone, że projekt ten stanie się przełomem na polu wdrażania technologii typu blockchain.

Zgodnie z planem protokół STACS ma bowiem zrewolucjonizować rynki kapitałowe poprzez wdrożenie technologii rozproszonej księgi rachunkowej (DLT). Celem projektu jest nawiązanie trwałej współpracy z giełdami, bankami inwestycyjnymi, brokerami, dealerami oraz innymi instytucjami finansowymi.

Zdaniem przedstawicieli GSX, Hashstacs stanowi ważny krok w stronę w realizacji wizji firmy, zakładającej stworzenie zaufanej globalnej grupy usług finansowych, w pełni dostosowanej do realiów nowej ery cyfrowej, ukierunkowanej w dużej mierze na tokenizację rynków finansowych.

Zarząd grupy GSX zapewnia jednocześnie, że spółka dąży do osiągnięcia doskonałości w rozwoju technologii blockchain.

Projekt Hashstacs będzie odpowiadał również za utworzenie platformy wymiany walut należącej do GSX, o nazwie Hashstacs Trading Platform, a także za działania na rzecz dalszego rozwoju Cyfrowej Giełdy Aktywów GBX oraz tworzenie portfela Hashstacs Enterprise.

5/5 - (1 vote)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters