Śledź nas na lub dołącz do naszego

Francuska sieć perfumerii Sephora zamierza wprowadzić w swoich sklepach internetowych aplikację Lolli, która umożliwi klientom gromadzenie Bitcoinów na specjalnych kartach podarunkowych, a co za tym idzie konsumenci będą mogli otrzymać również zwrot gotówki w kryptowalucie.

Jest to już kolejne międzynarodowe przedsiębiorstwo, które postanowiło przetestować system kryptopłatności, choć jeszcze nie tak całkiem dawno, większość firm podchodziła dość sceptycznie do tego pomysłu.

Aplikacja Lolli

Z aplikacją Lolli współpracują już m.in. takie firmy ja Ultra czy Everlane, co dowodzi że kryptowaluty przyciągają przedstawicieli różnych branż. I chociaż na współczesnym rynku daje się odczuć tzw. niedźwiedzią tendencję, to wielu firmom udaje się wprowadzać produkty o bardzo dużym potencjale. Ideą kryptowaluty Bitcoin jest m.in. ułatwienie takim właśnie produktom wejścia na rynek.

Obsługa kryptowalut wciąż jest dla wielu osób wysoce skomplikowanym procesem, budzącym wiele obaw i wątpliwości. Stąd też aplikacja Lolli dedykowana jest również tym konsumentom, którzy nie są biegli w tej tematyce, a jej obsługa jest wyjątkowo prosta, wręcz intuicyjna.

Jak korzystać z aplikacji Lolli?

Aby rozpocząć korzystanie należy pobrać aplikację za pośrednictwem przeglądarki Chrome, po czym można przystąpić do robienia zakupów. Jak przekonuje dyrektor generalny platformy Lolli, Alex Adelman, aż 60 proc. użytkowników aplikacji ponownie dokonuje zakupów.

Średnia wartość Bitcoin wypłacana za zakup wynosi 0,0029, ale już przy zakupach o wartości przykładowo 4 400 USD, klient może zarobić nawet 132 USD.

Okres przedświąteczny jest czasem zwiększonej sprzedaży, doskonałym dla rozpoczęcia przygody z „cashbackiem” w Bitcoinach. Wiele wskazuje również, że w ślad za Sephorą już wkrótce podążą inne firmy.

4.5/5 - (2 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters